Turkcell uçuran fiber kampanyası kullanıcı deneyimleriniz nelerdir?

OVERLOKÇU

Picopat
Turkcell uçuran fiber kampanyası kullanıcı deneyimleriniz nelerdir?
Belirtilen saatlerde 100Mbps alıyor musunuz?

BABER

Centipat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Bu altyapınıza bağlı. Eğer iyiyse 99 civarı alırsınız.

KILICH

Picopat
Ben direk 100 mbitlik paketi kullanıyorum. Herhangi bir hız düşme sorunum olmadı. Sizin dediğiniz pakette de olacağını zannetmiyorum

Thermes

Kilopat
Makaleler
7
Bu tarifeyi bende düşünüyorum. Keşke daha çok yorum gelseydi kullananlardan. 100'ü veriyor mu gerçekten merak ediyorum.

Thermes

Kilopat
Makaleler
7
Hocam tam vermeseler "100 Mbps'e kadar" ibaresi olurdu, diye düşünüyorum.
Orası öyle de benim 35'i şu 1 senedir falan arada düşük veriyorlar. 10 yıldır aynı evde fiber superonline kullanıyorum. Yıldan yıla altyapının hantallaştığını görüyorum. Ping değerleri yarı yarıya yükseldi ve eskiden kemiksiz verdiği hızları şimdi kırpmaya başladı.
Bu yüzden merak içindeyim 100'ü kesin verir mi diye:)

Taptic

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
6
200 Mbps paketi kullanıyorum. Fazlasını da alıyorum. 35 ve 100 Mbps paketlerini de kullandım. Bölgem ve altyapım gereği hep hız konusunda şanslıydım. Fiber olduğu için büyük çoğunluk aynı memnuniyeti yaşayacaktır diye düşünüyorum.
356173F8-D6CD-4C05-95BB-9747358E65E9.jpeg

Taptic

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
6
@Alper Okur Bilmiyorum gerçekten. Altyapı yükünü de ölçüyor olabilirler. Adres değişikliği yaptığım halde yine yükseldi hızım. Fırsat bilip canını almıyorum. Benim kullan tarzım aynı kalıyor. Onlar da ani yüklenmelere karşı durumu inceliyordur belki ya da başka bir sebebi de olabilir. Gerçekten en ufak fikrim yok ve neden böyle diye de sormuyorum. :D

40 MB görüyorsundur hocam saniyede.
+25 MB görüyorum ama hizmet aldığımız servisler genelde limitliyor. Uzun süreli ve stabil olarak daha yükseğini almak zor oluyor çoğu zaman. Steam ve Epic 200 Mbps hızı bile veremiyor bazı zamanlarda.

Yeni konular

Yukarı