Turkcell vs Türk Telekom çekim gücü

birkanoztrk

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Bu iki hattan birine geçeceğim de. Ben Ordu'da yaşıyorum ve üniversitem Trabzon'da. Yazın Ordu'da köyde kalıyorum. Sizce çekim gücü olarak Türk Telekom'da köyde vs. sorun yaşar mıyım? BİMCELL liyim ve köyde sorun yaşamadım. Sizce neye geçmeliyim?

Bu arada Türk Telekom ucuz fiyata daha fazla internet veriyor ve o yüzden kafam çok arada kaldı.

Bizim köyde çekmiyor TT, Turkcell biraz tuzlu olsa da baz istasyonları kilit noktalarda ve kalitesinden memnunum.

BIMCELL zaten Telekom altyapısını kullanıyor. Bununla sorun yoksa Telekom ile de olmaz. Genel anlamda ise en iyi çeken zaten Turkcell.

Merhaba. Bu iki hattan birine geçeceğim de. Ben Ordu'da yaşıyorum ve üniversitem Trabzon'da. Yazın Ordu'da köyde kalıyorum. Sizce çekim gücü olarak Türk Telekom'da köyde vs. sorun yaşar mıyım? BİMCELL liyim ve köyde sorun yaşamadım. Sizce neye geçmeliyim?

Bu arada Türk Telekom ucuz fiyata daha fazla internet veriyor ve o yüzden kafam çok arada kaldı.
Türk Telekom en çekmeyecek yerlerde çekiyor. Ben memlekete gittiğim zaman orada çeken tek operatör Türk Telekom oluyor. Herhangi bir bodrum katı daireye girdiğim zaman da genelde tek çeken operatör yine Türk Telekom oluyor. Fakat şehrin ortasında da çekmemeye başlıyor sinirlerimi bozuyor :D BİMCELL'de sıkıntı yaşamadıysanız Türk Telekom tercih edin. Zaten Türk Telekom'a bağlıydı yanlış hatırlamıyorsam BİMCELL.

İkisini de kullandım. Çekim gücü olarak Turkcell çok çok daha iyiydi benim için. Türk Telekom yeri geliyor evimde bile cekmediği oluyor. Turkcell'in cekmediği bir yer görmedim.

Tamamiyle sizin yaşadığınız yere bağlı bazı yerlerde hiç çekmiyor BİMCELL'den Turkcell'e yeni geçtim. Şu an daha iyi diyebilirim en azından evde çekmiyor derdi azaldı.

Daha önceki oturduğum yerde Vodafone iyi çekiyordu ona geçmiştim. Burada sadece Turkcell çekiyor maalesef.

Doğu Karadeniz kısmında Türk Telekom daha iyi.
Trabzon'luyum memlekete gittiğim dönem Türk Telekom kullanıyordum ve Turkcell kullananlara internet paylaşıyordum, gerisini siz düşünün. İstanbul'a döndüğüm zaman anında Turkcell'e geçmiştim, ayrı konu tabii.

Arkadaşlar dün Türk-Telekoma geçtim fakat bir sorunum var. Güncel faturam dün bir anda 36 TL olarak gözüktü bugün ise 40 tl olarak gözüktü. Pakete geçiren yere gittiğimde ise normal bir sıkıntı yok ilk ay böyle gelir vs. dendi varsa telsiz kullanım ücretiniz yansımıştır dedi fakat emin olamadım sizce neden olur bu?

@keremkarakaya @558memoli @TurKahvesi @Dexdex @anifraxe @Yener K. @Kaleo

Geri
Yukarı