Turkcell vs Türk Telekom çekim gücü

Arkadaşlar dün Türk-Telekoma geçtim fakat bir sorunum var. Güncel faturam dün bir anda 36 TL olarak gözüktü bugün ise 40 tl olarak gözüktü. Pakete geçiren yere gittiğimde ise normal bir sıkıntı yok ilk ay böyle gelir vs. dendi varsa telsiz kullanım ücretiniz yansımıştır dedi fakat emin olamadım sizce neden olur bu?

@keremkarakaya @558memoli @TurKahvesi @Dexdex @anifraxe @Yener K. @Kaleo
Fatura detayını görebiliyor musunuz? Dedikleri gibi 4₺ telsiz kullanım ücreti yansımış olabilir.

Arkadaşlar dün Türk-Telekoma geçtim fakat bir sorunum var. Güncel faturam dün bir anda 36 TL olarak gözüktü bugün ise 40 TL olarak gözüktü. Pakete geçiren yere gittiğimde ise normal bir sıkıntı yok ilk ay böyle gelir vs. dendi varsa telsiz kullanım ücretiniz yansımıştır dedi fakat emin olamadım sizce neden olur bu?

@keremkarakaya @558memoli @TurKahvesi @Dexdex @anifraxe @Yener K. @Kaleo

Vergisel durumdan ve telsiz kullanımdan kaynaklı ücret yansıtılmıştır.

Fatura detayını görebiliyor musunuz? Dedikleri gibi 4₺ telsiz kullanım ücreti yansımış olabilir.
Hocam tıkladığımda sadece kullandığım internet mb ları ve aradığım dakikalar çıkıyor o da tarifem içinde duruyor yani tarifem kullanılmış. Galiba 10 aylık vergim var fakat anlamadığım şey ben zaten ödemiştim onları...
Vergisel durumdan ve telsiz kullanımdan kaynaklı ücret yansıtılmıştır.
Acaba ben bimcell kullanmadan yıllar önce türk telekomluydum yine orda biriken vergim midir pek bilemedim ama

Valla hocam ben bunun sebebini bilmiyorum. Benim de bazen aydan aya 3-4 lira fazla gelebiliyor faturam ama açıkçası hiç sorgulama gereği duymadığım için pek bilgim yok bu konuda.

Yeni konular

Geri
Yukarı