Turkcell vs Türk Telekom Prime

Yusuf2727

Hectopat
Senelerdir Vodafone harici hat kullanmadım ama artık çekim konusunda sıkıntı yaşıyorum. İnternet zaten işe yaramaz. Hele çarkı sorma anca sürpriz ve hat taşıma işlemi yapacağım. Şu iki tarife arasında karasız kaldım.
Turkcell gnç fırsat Pro kampanyası 1000 dk.
14 GB+5GB sosyal medya 59 TL.
Türk Telekom Prime 1000 dk+1000 SMS 20 GB 45 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Senelerdir Vodafone harici hat kullanmadım ama artık çekim konusunda sıkıntı yaşıyorum. İnternet zaten işe yaramaz. Hele çarkı sorma anca sürpriz ve hat taşıma işlemi yapacağım. Şu iki tarife arasında karasız kaldım.
Turkcell.

Superonline fiberoptik kablo altyapısı yoksa Turkcell'in hemen hemen bir +'sı yok, mesela bende var binada ve oturduğum mahallede, 500 lira verirsem eğer 1GB up/down alabiliyorum ama para nerde?

Konu mobilmiş, cahillik işte okumadan yazdık. Mobilde Turkcell'den iyisi yoktur.

Turkcellden türk telekoma geçmiş biri olarak söyleyeyim şehir merkezinde değilsen türk telekom sıkıntı, turkcelle geç
Türk telekomun aylık hediyeleriyle 5-10 gb arası internet fazladan geliyor
Turkcellde hediyeler için biraz uğraşman gerekiyor ancak TT de sadece sms ile hediyeni alıyorsun
Tarafını seç

Şuan aylık 8GB hatta ayda ortalama +20GB kullanım yapıyorum 😀 Amacın buysa kesinlikle Türk Telekom kullanmalısın.
Turkcell hız ve çekim gücü olarak genelde daha iyi ama hediye ve fiyat açısından biraz gerideler.

Ekleme olarak ikisi de hız olarak Vodofone denilen rezalet hattan daha iyi buna emin olabilirsin. 4.5G 5 diş gösteriyor hız testi 0.5 Mbps 😂

Bence onla Turkcell Premium'u kıyasla.

Yeni konular

Geri
Yukarı