Turkcell vs Türk Telekom vs Vodafone

Fiyat için Türk Telekom, gerisi için değil. Konuşurken sesler telsizden gelir gibi geliyor hatta hiçbir şey anlaşılmıyor.

Valla ben 12 ayda bir mutlaka değiştiriyorum. Genelde Vodafone-Turkcell arası gidip geliyorum. Her yeni geçtiğimde avantajlı bir paket oluyor sonra birden kitlemeye başlıyorlar. Her operatör sadık müşteriyi mutlaka cezalandırıyor. Türk Telekom uzun süredir kullanmadım bir fikrim yok.

Mobilde uzun zamandır Türk Telekom kullanıyorum. Konuşmada şu ana kadar sıkıntı yaşamadım. Mobil internet ise kusursuza yakındı. Ama bunlar konuma bağlı tabi.

Mobilde uzun zamandır Türk Telekom kullanıyorum. Konuşmada şu ana kadar sıkıntı yaşamadım. Mobil internet ise kusursuza yakındı. Ama bunlar konuma bağlı tabi.
1 aydır başka bir şehirdeyim. Burada internet hızım rezalet. ortalama 150 kb/sn falan.
Ankara'da ikamet ederken de 1 MB/sn'den yukarısını göremedim.

1 aydır başka bir şehirdeyim. Burada internet hızım rezalet. ortalama 150 kb/sn falan.
Ankara'da ikamet ederken de 1 MB/sn'den yukarısını göremedim.
Türk Telekom'a fırsatçılığı ve pahalılığı yüzünden lanet ederim fakat mobilde cidden beni şaşırtmıştır hep. 2017'de sınırsız netli tarifemi kaldırdılar. O yıldan beri taahhüt bitince faturalıdan çıkacağımı belirttim çünkü son 5 gün kala %50'ye yakın uygun fiyatla tekrar geldiler her seferinde. Bu da Mersin'de banliyöden mobil test sonucum.

Son düzenleme:
Şuan Turkcell kullanıyorum ve memnun sayılırım fakat gereksiz pahalı olduğunu düşünüyorum, önerileriniz için teşekkürler.

Geri
Yukarı