Turkcell vs Vodafone

emin.basbay

Hectopat
Her ay 20 TL yükletiyorum. 10000 SMS kullanıyorum, internet paketim falan yok. Ama diğer yandan Vodafone tarifeleri çok cazip geldi. Her ay 20 TL verip 10000 SMS kullanacağıma Vodafone'a geçerim, 2 GB 500 DK 5000 SMS + geceleri Vodafone'lularla 2000 DK konuşmaya 24 TL veririm diyorum. Siz neler düşünüyorsunuz? Özellikle Vodafone kullanıcılarına sormak istiyorum. Hat çekmeme gibi sıkıntılar oluşuyor mu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bulunduğun yere göre değişir. Kullanan arkadaşlarınıza sorun onlar daha iyi bilgi verecektir çekim konusunda.

Fiyatlar konusunda Vodafone iyi. Ama Turkcell kullanan birisi olarak başka operatöre geçmek zor oluyor. Bulunduğun yeri biraz araştır eğer çekim kalitesi iyi ise geç.

Ben Turkcell kullanıyordum interneti filan hızı berbatttı. Delirtiyordu beni G2'yi kırıcak duruma getirdi yani müşteri hizmetlerini aradım ayar filan yaptılar ama nafile. Vodofone geçtim hızı süper. 2 operatörde'de şebeke tam çekiyordu ama hız konusunda Vodofone kendini aşmış ayrıca Turkcell gibi fiyatları uçuk değil. Geç dene bence

Turkcell çok pahalı ancak bir numara. Fakat Vodafone fiyatına göre fena sayılmaz. En azından Avea gibi değil. :)

Aynen bende senin gibi düşünüyorum.Bir sene önce Vodefone a geçtim ve çom memnunum.Herhangi bir sıkıntı da yaşamadım :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı