Turkcell vs Vodafone

Danicheta

Centipat
4, 5 yıldır Vodafone kullanıyorum ama Turkcell'e geçmek istiyorum sizce geçeyim mi yoksa kalayım mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Karan0

Decipat
Turkcell'in müşteri hizmetleri ve uygulaması çok daha iyi. Bölgeye göre değişebilse de çok daha hızlı ve daha çok yerde çekiyor. 10-20 TL fark için her ay işkence çekmeye değmiyor.

Hocam Turkcell uygulaması pek iyi değil bence çoğu ayar web view kötü gösteriyor ve yavaş açılıyor hatalar vb var TT uygulamasını tercih ederim.

453476

Hectopat
Yer
Istanbul
@Karan0, Vodafone kullanırken faturamı detaylı olarak göremiyordum. Turkcell’de kuruşuna kadar ne için ücret alındığı yazıyordu ama Vodafone gruplayıp geçiyordu.
Verdiğim parayı detaylıca görmeye para vermeyeceğim de neye vereceğim? Uygulaması dandik olan, detay göstermeyen Vodafone'a mı?

Utku Girgin

Petapat
Süper Moderatör
Makaleler
25
Yer
Tekirdağ, Türkiye
Turkcell ile yaptığım birkaç hız testini paylaşıyorum. :)

test1.png

test2.png

test3.png

test4.png

Karan0

Decipat
Verdiğim parayı detaylıca görmeye para vermeyeceğim de neye vereceğim? Uygulaması dandik olan, detay göstermeyen Vodafone'a mı?

@Karan0, Vodafone kullanırken faturamı detaylı olarak göremiyordum. Turkcell’de kuruşuna kadar ne için ücret alındığı yazıyordu ama Vodafone gruplayıp geçiyordu.

Hocam, ben TT için demiştim. Zaten faturasız kullanıyorum.

Yukarı