Turkcell yanlış alınan telefonu iade alır mı?

Bruh, mağaranızdan yeni mi çıktınız? Neyin ısrarı bu?
İç çamaşır ve elektronik kod olmadığı sürece müşteri isterse 13 gün kullansın (zarar vermeden) o mağaza 14. gün iade almak zorunda (fiş varsa), yasa bu. Siz neye dayanarak konuşuyorsunuz? Size ne milletin bahanesinden? Bahane sunmasına da gerek yok, iade etmek istiyorum demesi yeterli.
Oku bunu sonra gel mesaj yaz.

Artı -1 Eksi
Oku bunu sonra gel mesaj yaz.
Israrla üstünde durduğunuz şeyi bir de böyle okuyun isterim;

IMG_20210219_225705.jpg

Öncelikle attığınız link "online alışveriş" başlığı altında. Onu da buradan görebilirsiniz;

IMG_20210219_230013.jpg

Ne attığını bilip bilmeden birisine "bilip bilmeden yorum yazma" demek...

Sonuç olarak, eğer kutuda herhangi bir açılma, darbe vs. yoksa, aldığı telefonu iade edip, 128 GB olan versiyonu alabilir. Bu bir tüketici olarak onun en doğal hakkı.
Ancak Turkcell'de durum farklı olabilir. En iyisi aldığı yere danışmak.

Israrla üstünde durduğunuz şeyi bir de böyle okuyun isterim;

Eki Görüntüle 887469

Öncelikle attığınız link "online alışveriş" başlığı altında. Onu da buradan görebilirsiniz;

Eki Görüntüle 887470
Ne attığını bilip bilmeden birisine "bilip bilmeden yorum yazma" demek...

Sonuç olarak, eğer kutuda herhangi bir açılma, darbe vs. yoksa, aldığı telefonu iade edip, 128 GB olan versiyonu alabilir. Bu bir tüketici olarak onun en doğal hakkı.
Ancak Turkcell'de durum farklı olabilir. En iyisi aldığı yere danışmak.
Açıp Kurulum yapıldıya iade olurmu

Babam yanlış telefon almış. Ben 128 demiştim, 64 GB almış. Turkcell iade alır mı?
Kıymetli kardeşim, mağazadan yapılan satışlarda 14 gün iade hakkı bulunmamaktadır. Sadece mesafeli satışlarda 14 günlük cayma hakkı mevcuttur. Malesef iade edemezsiniz,fakat size şöyle bir fikir vereyim, mağazaya gidin cihazı 300/400 tl aşağıya verebileceğinizi size 128 gb temin etmelerini rica edin . Bu şekilde belki bir olumlu durum oluşabilir. Ben de bu işi yapıyorum bu arada.

Kıymetli kardeşim, mağazadan yapılan satışlarda 14 gün iade hakkı bulunmamaktadır. Sadece mesafeli satışlarda 14 günlük cayma hakkı mevcuttur. Malesef iade edemezsiniz,fakat size şöyle bir fikir vereyim, mağazaya gidin cihazı 300/400 tl aşağıya verebileceğinizi size 128 gb temin etmelerini rica edin . Bu şekilde belki bir olumlu durum oluşabilir. Ben de bu işi yapıyorum bu arada.
Hiç iade etme şansımız yok mu
Hiç iade etme şansımız yok mu
Çünkü iPhone 12

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı