Turkcell yıllık paket değişimine ceza yazdı

Ümit Şahin87

Hectopat
Yer
Afyonkarahisar
Daha fazla  
Meslek
Web Tasarım
Merhaba, Turkcell faturalı hattım var yıllık paket 3.ayda bitiyordu az kalmış günü geçer diyerek yeni paket alayım dedim 93 lira paketten çıkma cezası verildi. Paket değişimi nasıl hangi arada yapılmalı? Yıllık paket bitince 1 gün sonra yapsam paket bitti diye ceza ücreti yansıtırlar... Annemin hatta da aynı hatayı yapmak istemiyorum.

Son ayda seni birden fazla ararlar zaten fakat her taahhüt yenilemende çıkan paketlerin fiyatı şişiyor, dijital operatörüm uygulamasından hatta çıkan paketlere göz atabilirsin.
Dijital operatör yeni paket seç dedi zaten insanı cezaya yönlendirdiler resmen aslında bu suç olmalı.

Dijital operatör yeni paket seç dedi zaten insanı cezaya yönlendirdiler resmen aslında bu suç olmalı.
Turkcell böyle konularda esneklik yapabiliyor. İstersen 532 yi arayabilirsin. Digital Operatörün seni uyarmadan paket değiştirdiğini sanmıyorum. Müşteri hizmetlerine bağlanmak için 532 yi aradığında sesli yanıt sistemine her defasında müşteri hizmetleri de, 2 veya 3. kez söylediğinde direkt aktarıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı