Turkcell Yurt Dışı Paket Tavsiyeleri

Makaleler
1
Yer
Antalya/Alanya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Bir Erasmus + programıyla İtalya'ya gideceğiz. Orada elbette telefon kullanacağız. 4 gün kadar kalacağız. Turkcell kullanıyorum. Kalacağımız otelde Wi-fi var. Bana hangi paketi tavsiye edersiniz ? Ailemi zor durumda bırakmak istemem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Günlük 9.99 TL ödeyip 100 Dakika + 100 SMS + 100 MB Internet olan bir paket var. Platinum müşteriler için geçerli ama diğer paketler için de var mı sorulabilir. Bence en uygunu bu paket oluyor.

Platin Süper Yurt Dışı Kampanyası diye geçiyor.

Peki teşekkürler. Bu tarife faturasız kullanıcılar için geçerliyse galiba bunu alacağım. Peki ya sadece internet paketi var mı bildiğiniz ? Sadece iyi bir miktar internet paketi alsam Messenger gibi uygulamalarla arama yapabilirim diye düşünüyorum.

Peki teşekkürler. Bu tarife faturasız kullanıcılar için geçerliyse galiba bunu alacağım. Peki ya sadece internet paketi var mı bildiğiniz ? Sadece iyi bir miktar internet paketi alsam Messenger gibi uygulamalarla arama yapabilirim diye düşünüyorum.

Yurt dışı paketlerinde en sınırlı olan maalesef Internet kullanımı oluyor. Ben Platin Süper Yurt Dışı paketinden daha uygun bir paket görmedim. Bunun yerine gittiğiniz ülkede pre-paid limitsiz bir Internet hattı bulabilirsiniz onu alıp telefonunuzda kullanmayı düşünebilirsiniz.

Yurt dışı paketlerinde en sınırlı olan maalesef Internet kullanımı oluyor. Ben Platin Süper Yurt Dışı paketinden daha uygun bir paket görmedim. Bunun yerine gittiğiniz ülkede pre-paid limitsiz bir Internet hattı bulabilirsiniz onu alıp telefonunuzda kullanmayı düşünebilirsiniz.

Peki teşekkürler. Platin Süper Yurt Dışı paketini düşüneceğiz. Faturasız hatlar için alınabiliyor mu ? Galiba en iyisi bir Turkcell bayisine gidip boylu boyunca konuşmak.

Bu Platin Süper Yurt Dışı paketine baktım da. Türkiye'de olan paketimizi yurtdışında kullanmamıza izin veriyor sadece galiba (?) Ben faturasız hat kullanıyorum. Bu paketi alarak İtalya'da günlük 100 MB 100 SMS 100 dakika kullanım hakkına sahip olacak mıyım ?

Arkadaşlar öğretmenime sordum da 4 gün için internet paketi hem mantıksız, hem de pahalı olur dedi. Sadece yurt dışına hattını açtır, zaten orda her yerde Wi-Fi var dedi. O yüzden gerek kalmadı. Herkese teşekkürler yine de.

İtalya'da her yerde Wi-Fi yok bu arada, bazı cafe ve restaurantlarda özellikle şifresini de vermiyorlar.

Internet paketi almadan gidecekseniz mobil veriyi tamamen kapatın. Çok acı bir fatura gelir paket yokken kullanırsanız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı