Turkcell'den taksitle alınacak telefon önerisi

Bütçe
4000 Max fakat 12 ay taksitle olması lazım

Scrool

Decapat
Selam herkese. Turkcell'de satılan 12 taksitli telefon alacağız aklımda Redmi Note 10 vardı fakat stokta yok. Aklınıza yatan varsa oradan söyle misiniz? Annem için alacağız oyun ile alakası yok kamera iyi olsun bir de ilerleyen zamanda takılma yapmasın, hafıza yüksek olsun yeterli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xiaomi alacaksanız ülkeye güneydoğu'dan kayıtsız geçirilen ürünler alın. Bir senedir kullanıyorum. Ülkeye 3 ay sonra giren, 3K olan cihazı daha ülkede yokken 1, 5K ya aldım. Redmi 9t: 6000 mAh pil, 128 GB hafıza 4 GB RAM 60 FPS hız alıyorum. GFX tool ile 90'a kadar çıkıyor.

Ülkenin fiyat politikası zaten uçuk bir de telekomunikasyon şirketlerinin faizli taksitlendirmelerine hiç bulaşmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Turkcellden taksitli alacağınıza pesit fiyata taksik yapan yerlerden alın. Turkcell gibi yerlerde hem çeşit az hem vade farkı kuyuyorlar.

Turkcell gibi yerden almak yerine Evkur'dan alın daha iyi. 2020 başında Vodafone'dan Redmi 8 aldım bana 2.400 e geldi aylık taksit ile. Peşin verip alsam 1200, Evkur'dan 12 ay taksitle alsam 1800 TL idi.

Selam herkese. Turkcell'de satılan 12 taksitli telefon alacağız aklımda Redmi Note 10 vardı fakat stokta yok. Aklınıza yatan varsa oradan söyle misiniz? Annem için alacağız oyun ile alakası yok kamera iyi olsun bir de ilerleyen zamanda takılma yapmasın, hafıza yüksek olsun yeterli.

Bütçe biraz artarsa Redmi Note 10s, artmazsa 9T 128 GB alabilirsiniz.

Xiaomi alacaksanız ülkeye güneydoğu'dan kayıtsız geçirilen ürünler alın. Bir senedir kullanıyorum. Ülkeye 3 ay sonra giren, 3K olan cihazı daha ülkede yokken 1, 5K ya aldım. Redmi 9t: 6000 mAh pil, 128 GB hafıza 4 GB RAM 60 FPS hız alıyorum. GFX tool ile 90'a kadar çıkıyor.

Ülkenin fiyat politikası zaten uçuk bir de telekomunikasyon şirketlerinin faizli taksitlendirmelerine hiç bulaşmayın.

İllegal değil mi bu hocam?

90'a nasıl çıkıyor o cihaz 60 Hz :D

O telefon 60Hz nasıl 90 FPS alıyorsunuz? :D

Ayrıca SD 662 istediğin kadar zorla 90 FPS çıkamaz PUBG üzerinde, en fazla 75 ama onda da telefonda sucuk pişer.

Ayrıca her şey PUBG değil :)

Yeni konular

Geri
Yukarı