Turkcell'den tarifeye ek telefon önerisi

FrontierEagle

Kilopat
Yer
Hatay/İskenderun
İyi forumlar,

Ben telefonumu değiştirmek istiyorum ve alacağım telefonuda Turkcell'den aylık faturama ek almak istiyorum önerileriniz nelerdir? Ben Samsung J5 Pro 2017 düşünüyorum şu an için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Turkcell üzerinden alacaksanız fiyatı değiştirmezse ve satışa sunulursa LG Q6 almanız daha mantıklı olur.
LG Q6 hakkında çok kötü yorumlar var mesela işlemcisi çok kötü bulunuyor bazı kullanıcılar tarafından neden bu telefonu tavsiye ediyorsunuz? Bende telefon alacağım Türkcell' den tarifeme ek aklımda Samsung Galaxy C7, LG Q6 ve GM 5 Plus var.

Q6 RAM ve depolama bazında daha iyi. Snapdragon 435 işlemciyi kullanmakta. Orta segment bir işlemci, olumsuz bir kısmından kastınız nedir anlamadım. Ayrıca ülkemizde ithalat da dahil satışı yok. Kötü bulan kullanıcılar ne ara alıp, kullanıp, deneyip böyle bir yorum yaptı ?

Turkcell üzerinden fiyat verilerine göre düşüncemi söyledim, şayet fiyatlarda değişiklik olmazsa Q6 daha mantıklı.

Samsung Galaxy J5 Pro (2017)

LG Q6

Lenovo P2' de gayet iyi bir telefon.
işlemci olarak söylemek istediğim 435 kullanan telefonlardan biliyoruz 500-700 TL bazında ki telefonlarda kullanılan bir işlemci bu telefon ise 1300 TL onu söylemek istedim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı