Turkcell'den Türk Telekom'a nasıl geçilir?

waxonnn

Hectopat
Merhaba. Turkcell'in fiyatlarının bayağı artması üzerine Türk Telekom'a geçmek istiyorum. Hiç böyle bir işlem yapmadığım için ne yapacağımı veya sistemin nasıl işlediğini bilmiyorum. Anlatırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekom mağazalarına giderek veya internet üzerinden taşıyabiliyorsunuz. Birkaç gün içerisinde numara taşıma işlemi tamamlandığında eski hattınızı çıkarıp yeni hattınızı takmanız gerekiyor. Yeni hattınızı taktığınızda mevcut numaranız ile yeni operatörünüz üzerinden hizmet alıyorsunuz. SIM kartınızı değiştirdiğiniz için de bankalar bloke koyuyor.

Faturalıysan geçişten sonra taahhüt cezası çıkar faturan gelince ödersin. Hat sahibi kimliği ile Türk Telekom bayisine gidip hattını taşımak istediğini söyleyecek ve gereken işlemler personel tarafından yapılacak.

Merhaba. Turkcell'in fiyatlarının bayağı artması üzerine Türk Telekom'a geçmek istiyorum. Hiç böyle bir işlem yapmadığım için ne yapacağımı veya sistemin nasıl işlediğini bilmiyorum. Anlatırsanız sevinirim.

Şubeye gideceksiniz geçmek istiyorum diyeceksiniz. (Türk Telekom şubesi) bu arada Türk Telekom'da Turkcell hızlarını göremezsiniz.

Hocam, Turkcell diğerlerine göre kaliteli. Bunun farkındayım ama fatura cep yakmaya başladı.
Turkcell hattınızı faturasıza geçirdikten sonra yeniden faturalıya dönerseniz daha uygun paketler alabiliyorsunuz. Aceleniz yoksa deneyebilirsiniz. Türk Telekom'a geçtikten sonra tekrar Turkcell'e de dönebilirsiniz. :)

Cidden Turkcell kaliteli fakat fiyatları abartı geliyor. Türk Telekom şubelerinin herhangi birine giderek taşıma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Taşırken size birkaç paket öneriyorlar internetten bakmadan paket seçmenizi önermiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı