Turkcell'den Vodafone'a geçilmeli mi?

Ruthlesson88

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Geçen yıl 38,60 TL'ye aldığım 12 ay sözleşmeli paket bitmişti. Yenilemek istediğimde, abone merkezi'nde (sadece burada faturalı hat sözleşmesi yapılabiliyor.) Size 60 TL'den aşağı paket çıkmıyor denmişti. Turkcell'in sitesinde baktığım en düşük paket olan "rahat avantaj 5 GB (tekrarlı)" 36,90 TL (750 dk konuşma + 1000 SMS) yaptırmıştım. (bu paket arayınca olabiliyor.) İki gün önce mesaj geldi. Paketiniz 47,77 TL'ye yenilenecektir diye. https://www.vodafone.com.tr/numara-tasima-yeni-hat/tarifeler?icmp=popup-tarifelermain-nonvf düşük fiyattan yükseğe diye arattığımda "süper uyumlu" (3 GB 250 dk 10 SMS) Online'a özel ilk 3 ay (27 TL/Ay) sonraki 9 ay 33 TL belirtilmiş. "süper + uyumlu" (3 GB 250 dk 10 SMS) Online'a özel ilk 3 ay (34 TL/Ay) sonraki 9 ay 40 TL belirtilmiş. "simple xsmall paketi" Online'a özel 39 TL /ay (sen iptal etmediğin sürece 39 TL /ay) "süper uyumlu" ve "süper + uyumlu" arasındaki fark nedir? Turkcell'den Vodafone'a geçen ve/veya Vodafone kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz? 15 yılı aşkın süredir Turkcell'deyim. Hiç operatör değiştirmedim. Süreç Vodafone Online üzerinden nasıl işliyor? Ne kadar sürüyor? Sanırım SIM Kart'ın değişmesi gerekecek. Vodafone için iyi çekmiyor ve internet sorunlu diye yorumlar gördüm. Turkcell için bütçem (47, 77 TL) yetiyor ama daha uygun fiyatlı paket yapabilecekken niye daha çok para vereyim diye düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Ben de Vodafone'den Turkcell'e geçmeyi düşünüyorum. Tamam daha fazla internetim oluyor Vodafone'de ama bulunduğum yerde Turkcell saniyede 5MB sabit indirme yaparken Vodafone en fazla 4MB görüyor ve günde 1-2 kere bazı saatlerde görüyor. Ortalaması 2MB falan. Oyun oynuyorsanız pingi sizi üzer. Ama diyorsanız ki ben WhatsApp'a gireyim, Twitter'e bakayım, instagrama bakayım. Ayda 1-2 video anca izlerim YouTube'da; o zaman Vodafone daha avantajlı.

Hocam sahsi fikrim Vodafone daha iyi, hediyeleri daha iyi cidden.
Ve bir tik daha ucuz. Ben de Turkcell'den Vodafone'ye geçecegim.
Neredeyse 7 aydır her hafta 1 günlük whatsapp veriyor tarifeme dahil 1 aylık whatsapp olmasına rağmen.
+ 1 senedir internet vermedi 1 sene öncesinde de en falza günlük 1 gb veriyordu.

Neredeyse 7 aydır her hafta 1 günlük whatsapp veriyor tarifeme dahil 1 aylık whatsapp olmasına rağmen.
+ 1 senedir internet vermedi 1 sene öncesinde de en falza günlük 1 gb veriyordu.
Valla benim tanidiklarima GB veriyor hep, ki emin ol Turkcell hediyelerinden iyi, BIP yuklu olmamasina ragmen hep BIP hediyesi veriyor.

Valla benim tanidiklarima GB veriyor hep, ki emin ol Turkcell hediyelerinden iyi, BIP yuklu olmamasina ragmen hep BIP hediyesi veriyor.
Turkcell'in servisi çok. GNÇ olsun, Bip olsun Paycell olsun, Gollercepte olsun bunlar Turkcelle yönelik. Zaten çekim kalitesinden dolayı da, ilgisiz müşteri hizmetinden dolayı da önermem. Kendim vodafone kullanıyorum hayrını görmedim.

Turkcell'in servisi çok. GNÇ olsun, Bip olsun Paycell olsun, Gollercepte olsun bunlar Turkcelle yönelik. Zaten çekim kalitesinden dolayı da, ilgisiz müşteri hizmetinden dolayı da önermem. Kendim vodafone kullanıyorum hayrını görmedim.
Müsteri hizmeti kısmina gelirsek teyzem musteri Vodafone musteri hizmetlerinde calisiyor, belki de bu yuzden o hizmet olarak da memnunuz.

Müsteri hizmeti kısmina gelirsek teyzem musteri Vodafone musteri hizmetlerinde calisiyor, belki de bu yuzden o hizmet olarak da memnunuz.
Doğrudur kardeş ben ve tanıdıklarım önermiyoruz ama maddi durumdan dolayı geçenlere de diyecek bişey yok hayrını görsünler inşallah ne diyeyim.

Emin olmamakla birlikte 2010'dan beri kullanıyorum desem yeridir Vodafone. Memnunum. Çekmediği yer çok nadirdir. Tabii konumuz olmayabilir ama söyleyim yine de. 4 GB internet şu an 42 TL paket kullanıyordum 2 senedir de tahattüt yenilemedim. Şu an 10 GB 50 TL çıkıyor bana ama işte tahattüt olayını pek sevmediğim için yenilemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı