Turkcell'den Vodafone'a Geçmek Mantıklı Mıdır?

Benim şehrimde Vodafone, çoğu yerde çekmiyor ama çektiği yerlerde hız sorunu genelde yok. Müşteri hizmetleri de rezalet. Biraz daha fazla verip Turkcell’de kalmak kesinlikle yapılacak en iyi şey olur. Yanılmıyorsam 59 TL’ye 10 GB paket satıyorlar ve bayağı da hediye veriyor. Vodafone’da paranızla rezil oluyorsunuz. İki hattımı da Turkcell olarak kullanıyorum.
Annem Vodafone kullanıyor bulunduğumuz bölgede 0.60 Mbps down 0.01 up alıyor Instagram'ya bile girmiyor ben BİMCELL kullanıyorum 80 Mbps / 50 Mbps alıyorum 32 TL'ye 12 GB + 800 SMS+800 dakika int alıyorum 40 TL yatırırsam 5 GB int hediye veriyor ama para kesmiyor.
Görüşlerin geneli de olumsuz, ama ben en iyisi Vodafone müşterisi akrabalarıma da danışıp kararı ona göre vereyim, buralarda nasılmış onun hakkında da fikir edinmiş olurum.

Teşekkürler herkese yardımlarınız için 🙏

Bütçeniz el veriyorsa ve bölgeniz de Vodafone çekim gücü kuvvetli ise tavsiye edilir. Ben sınırsız internet, sınırsız SMS, sınırsız dakika olan tarifesine 172,37₺ ödüyorum.
Evet hocam işte genel olarak bölgede çekiyorsa öneriyorlar. O yüzden eş dost akraba bi' danışacağım. Teşekkürler.

Geri
Yukarı