Turkcell'den Vodafone'a hat taşıma sonrası yapılması gerekenler neler?

berkanrekt

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, Turkcell'den Vodafone'a hattımı taşıdım. Taahhütüm yok, şimdi yeni hattımı aldığımda ne yapmam gerekecek? Turkcell'deki hattımı kapattıracak mıyım? Bir de Genç Red Sınırsız İletişim 20GB paketini seçtim. İlk 3 ay 57 TL sonra ki 9 ay 84 TL, taahhüt olmadan fiyatı ise 99TL. Ben hattımı teslim almaya gittiğimde hangi ücreti ödeyeceğim? Bir de geçiş yaptığım için herhangi bir ücret ödeyeceğim mi?

Merhaba, Turkcell'den Vodafone'a hattımı taşıdım. Taahhütüm yok, şimdi yeni hattımı aldığımda ne yapmam gerekecek? Turkcell'deki hattımı kapattıracak mıyım? Bir de Genç Red Sınırsız İletişim 20GB paketini seçtim. İlk 3 ay 57 TL sonra ki 9 ay 84 TL, taahhüt olmadan fiyatı ise 99TL. Ben hattımı teslim almaya gittiğimde hangi ücreti ödeyeceğim? Bir de geçiş yaptığım için herhangi bir ücret ödeyeceğim mi?
Yeni hat almadığınız sürece operatörler arası geçişte ücret alınmıyor diye biliyorum.

Turkcell hattın kapanacak, yeni sim kartı takıp yoluna devam edeceksin. Rehberini yedeklemende fayda var. Sim karta kaydettiğin numaralar silinecek. Yeni hat aktif olduktan sonra eskisini kırabilirsin. Eğer Turkcelldeyken taahhütünüz varsa ve çıktıysanız cayma bedeli falan ödersiniz ilerleyen zamanlarda. SMS olarak söylerler zaten gerekli fatura bilgilendirmelerini. Numara taşıdığınız için ücret ödemeyeceksiniz.

Turkcell hattın kapanacak, yeni SIM kartı takıp yoluna devam edeceksin. Rehberini yedeklemende fayda var. SIM karta kaydettiğin numaralar silinecek. Yeni hat aktif olduktan sonra eskisini kırabilirsin. Eğer Turkcell'deyken taahhütünüz varsa ve çıktıysanız cayma bedeli falan ödersiniz ilerleyen zamanlarda. SMS olarak söylerler zaten gerekli fatura bilgilendirmelerini. Numara taşıdığınız için ücret ödemeyeceksiniz.

Taahhüt yenile olarak gösteriyor digital operatörde ve paketi yaptıralı yıllar oluyor diyebilirim. Kişiler ise Google'a kayıtlı.

Geri
Yukarı