Turkcell'e hat taşıma

burak79

Centipat
Ben Turkcell'e numaramı taşımak istiyorum. Numarasını taşıyanlar bana yardımci olabilir mi? Numara taşınınca hattaki numaralar siliniyor mu ve internet üzerinden numara taşıma yapınca numaram taşınır mı? Başka bir şey yapmam gerekli mi? Turkcell'e falan gitmeme gerek var mı? Turkcell'den hat falan alacak mıyım kimlik fotokopi vs?

Ben Turkcell'e numaramı taşımak istiyorum. Numarasını taşıyanlar bana yardımci olabilir mi? Numara taşınınca hattaki numaralar siliniyor mu ve internet üzerinden numara taşıma yapınca numaram taşınır mı? Başka bir şey yapmam gerekli mi? Turkcell'e falan gitmeme gerek var mı? Turkcell'den hat falan alacak mıyım kimlik fotokopi vs?
SIM kartındaki numaraları Rehber>Ayarlar veya Rehber>Diğer seçeneklerinden içe aktarmalısın. SIM kartındaki tüm numaralar kullandığın telefon hafızasına geçecektir. Turkcell hakkında özel olarak bir bilgim yok fakat aynı numarayı taşıtman durumunda dahi yeni bir SIM kart gönderiyorlar. İsteğe bağlı olarak numaralarını sonradan yeni SIM kartına rehberden dışa aktar işlemiyle kaydedebilirsin.

Hocam ben Türk Telekom kullanıcısıydım ve bir Turkcell bayiine gittiğimde benden kimlik bilgileri ve istediğim paketi sordular. Sonra bir mesaj geldi ve Türk Telekom hesabımın kapatıldığını ve birkaç gün içinde yeni hesabımın kullanılabilir olacağını söylediler. 3-4 gün sonra kullanmaya başladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı