turkceyama.net güvenilir midir?

Combine

Centipat
AC: Origins'i daha yeni bitirdim. Onun yamasını animus çeviriden yüklemiştim ücretsiz olarak fakat Odyssey için 40TL istiyorlar. Abonelik ile alırsanız 10 TL ödüyorsunuz. Ben de başka AC Odyssey yama sitelerine baktım. Sadece Türkçe yama diye bir site buldum. Bu site güvenilir midir? Bir bilginiz var mı? Ya da Odyssey yamasını indirebileceğim bir yer var mı?
Güvendiğiniz bulduğum site bu: Assassin's Creed Odyssey Türkçe Yama - Turkceyama.net şimdiden teşekkür ederim, iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hızlı cevap olarak her konuya hızlıca cevap vermeye çalışıyoruz. Bir kusurumuz varsa kusurabakmayın :).

Türkçe yama sitesini inceledik ve içerikleri sorguladık. Sitenin içeriğinde bir tehlike bulamadık. Ancak dosyaları incelemeye aldığımızda içerisinde tehlikeli yazılımlar olduğunu gördük. Tabiki her dosyada tehlikeli yazılıma rastlamadık ancak çoğu yamanın içinde bu yazılım mevcut. Dosyaların içindeki yazılımların kaynağını ve kodlarını tam olarak bulamasakta. En azından tehlikeli olduğunu tam olarak anlamış olduk. Bu dosyaları indirmek istiyorsanız antivirüs programınızı devre dışı bırakmayın!
İyi forumlar...

Hızlı cevap olarak her konuya hızlıca cevap vermeye çalışıyoruz. Bir kusurumuz varsa kusurabakmayın :).

Türkçe yama sitesini inceledik ve içerikleri sorguladık. Sitenin içeriğinde bir tehlike bulamadık. Ancak dosyaları incelemeye aldığımızda içerisinde tehlikeli yazılımlar olduğunu gördük. Tabiki her dosyada tehlikeli yazılıma rastlamadık ancak çoğu yamanın içinde bu yazılım mevcut. Dosyaların içindeki yazılımların kaynağını ve kodlarını tam olarak bulamasakta. En azından tehlikeli olduğunu tam olarak anlamış olduk. Bu dosyaları indirmek istiyorsanız antivirüs programınızı devre dışı bırakmayın!
İyi forumlar...

Sağ olun :)

Geri
Yukarı