Turkceyamaci.com'u şikayet ettim, uzak durun!

Siteye girdim sunucu falan bir şeyler dedi virüs vs. bulaşmış mıdır?
Virus total sonuçları:
1621519747816.png

Son düzenleme:
İlginç olan hocam en iyi denilen Norton, Bitdefender, Kaspersky gibi programların tespit edememesi.

Dediğim gibi içeriği taranmadığından tespit edilemiyor. Diğer şirketlerin sisteminden geçtiği için ve yeni dosya olduğundan tespit edememesi normal. Birkaç güne onlar da tespit eder zararlı içeriyorsa diğer dosyaları. İçermiyorsa şimdikiler degeri çekecektir kimlikleri içeriği temiz ise.

@Recep Baltaş lütfen konuyu sabitleyebilir misiniz? Bugün ben de bu siteden bir Türkçe yama indirip kurarak hayatımın hatasını yaptım, maalesef bu konuya denk gelmedim. Her neyseki elimi çabuk tuttum virüsleri sildim, 2-3 kere daha taratıyorum bilgisayarı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Site hâlâ aktif görünüyor. Şikayetle ilgili bir gelişme var mı hocam? @Recep Baltaş
Olsaydı kapanırdı. Gelişme yok. Siz de elinizi taşın altına koyup şikayet etseniz fena olmaz.

Hosting firmasına da şikayet ettim bu IQ seviyesi düşük embesilleri.

Siz de [email protected] adresine şikayet edin.

Yine burada yeller esiyor. Ticket buradan takip edilebilir.

@Recep Baltaş lütfen konuyu sabitleyebilir misiniz? Bugün ben de bu siteden bir Türkçe yama indirip kurarak hayatımın hatasını yaptım, maalesef bu konuya denk gelmedim. Her neyseki elimi çabuk tuttum virüsleri sildim, 2-3 kere daha taratıyorum bilgisayarı.
Sabitlemiyorum! Siz de şikayet etmeyi öğrenin.

Son düzenleme:
2 Gün önce Türkçe yama indirmiştim bu siteden. Neyse ki birşeylerin ters gittiğini anlayıp Kaspersky ile tarama yapıp temizledim bilgisayarı.

Yeni konular

Geri
Yukarı