Turkısh Matrix: "Beynimdeki çipi çıkart deyip, doktora silah çekerek darp etti"

Satanachia

Decipat
Makaleler
1
Yer
Alanya
Daha fazla  
Meslek
Social Media Marketing
Elazığ’da bir hastanede noröloji uzmanı Dr. Oktay Kapan, şizofreni hastası olduğu iddia edilen bir kişi tarafından önce silahla tehdit edilip ardından darp edildi. Zanlının "Beynimdeki çipi çıkart, takip ediliyorum" dediği kaydedildi.

Kaynak: 'Beynimdeki çipi çıkart' deyip doktora silah çekerek darp etti

Elazığ'da bir hastanede noröloji uzmanı dr. Oktay kapan, şizofreni hastası olduğu iddia edilen bir kişi tarafından önce silahla tehdit edilip ardından darp edildi. Zanlının "beynimdeki çipi çıkart, takip ediliyorum" dediği kaydedildi.

Kaynak: 'Beynimdeki çipi çıkart' deyip doktora silah çekerek darp etti

Bence adamın deli olup olmadığı yani akıl sağlının yerinde olup olmadığını öğrenmeleri lazım bu konulardan pek anlamam.

Son düzenleme:
Adam mis gibi kafayı sıyırmış.

Galerici göko'nun değişik versiyonu.

Bknz;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu konu açılmıştı sanki daha önce.

Adam zaten psikolojik sorunları olan hasta birisi. Çok şey etmemek lazım.

Ama sorun o hastanenin nasıl güvenliği var bu adam nasıl silah ile yukarı doktarın yanına çıkıyor. X-Ray cihazı yok mu bu hastanede bunu sorgulamak lazım.

Başlığa göre yorum yapıyorum. Bu lafı söyleyip şiddet uygulayabilecek biri ya gerçekten psikolojik sıkıntı çekiyordur ya da kavga için bahane arıyordur. Bence psikolojik dert ihtimali çok yüksek. Her türlü sebepten insanlar mantıksız düşünmeye başlayabiliyor.

Ya gerçekten varsa?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Var zaten büyük ihtimal,sözde virüs aşısı ile millete iyi geçirdiler bu aralar başım ağrıypr ama aşıdan önce yoktu neden acaba? Yarın gideyim bi hastaneye umarım sorunumu çözerler şiddete başvurmak istemiyorum,sonra haberlere çıkmayalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı