TurkNet 1 haftadır hız sorununu çözemedi

Bende TurkNet kullanıyorum dün internetimde çok fazla ping ve hız sorunu yaşadım arıza kaydı açtım 10 dakika içinde sorun çözüldü tekrardan aynı hızlarıma kavuştum.

Normal birisiyle konuşuyormuyuz orada yoksa online işlemlerin sesli halimi?

Deneme şansım olmadı, ama aboneliğimin başlarında açtığım bir destek kaydına geri dönüşte bana şikayet hattının numarasını vermişlerdi. Yanlış hatırlamıyorsam birebir görüşme sağlanıyor demişlerdi ama yanlış hatırlıyor olabilirim. Numarayı iletebilirim, destek kayıtlarıyla ilgileniyor orası sadece, zaten adı üzerinde Şikayet Hattı :D

Deneme şansım olmadı, ama aboneliğimin başlarında açtığım bir destek kaydına geri dönüşte bana şikayet hattının numarasını vermişlerdi. Yanlış hatırlamıyorsam birebir görüşme sağlanıyor demişlerdi ama yanlış hatırlıyor olabilirim. Numarayı iletebilirim, destek kayıtlarıyla ilgileniyor orası sadece, zaten adı üzerinde Şikayet Hattı :D

TurkNet maalesef Çok fazla çalışana sahip bir firma değil genelde bütün her şeyi sanal Zaten TurkNet'e ait kurulum montaj veya hizmet verdikleri ekipleri yok Sadece Sanal olarak Destek sağlayan ISS tarafında Tamamen Aracı olan bir kurum Tek güzel yanı Statik IP aldığınızda Diğer ISS firmalarına oranla sizin santral daha çok dikkat edip bölgedeki en iyi hızı vermeye çalışıyorlar.

Hocam hazırda bir destek kaydı açık zaten. Şimdi bunu kapatıp yenisini açarsam olaylar en başa sarar diye korkuyorum. Zaten 1 haftadır çözemediler. TurkNet'in canlı şikayet hattını yeni duydum. Normal birisiyle konuşuyor muyuz orada yoksa Online işlemlerin sesli hali mi?

Hiçbir şey bir yere sarmaz. Çünkü çözüm için ilerleme kaydedecek ellerinde çözüm yolu yok. Türk Telekom'a rica minnet senin sorununu çözdürmeye çalışacaklar sadece. Onlarda keyfi olursa dış kapının dış mandalına yardımcı olacaklar. Kısaca senin sorununu onlar iyi biliyor. Çözüm yolunu da biliyor ama çözecek güçleri yok. Benim internetimin niye gittiğini bana 40 gün izah edemediler.

Hiçbir şey bir yere sarmaz. Çünkü çözüm için ilerleme kaydedecek ellerinde çözüm yolu yok. Türk Telekom'a rica minnet senin sorununu çözdürmeye çalışacaklar sadece. Onlarda keyfi olursa dış kapının dış mandalına yardımcı olacaklar. Kısaca senin sorununu onlar iyi biliyor. Çözüm yolunu da biliyor ama çözecek güçleri yok. Benim internetimin niye gittiğini bana 40 gün izah edemediler.
Hocam tam olarak dediğinizi yapıyorlar. Sorunu Türk Telekom'a ilettiler. Oim modem kaynaklı olduğunu söyledi sorunun. Bakalım Türk Telekom ekibi gelsin.
Bugün bana gelen mesaj bu :D. Anlaşıldı iptal yolu gözüktü bize.

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    14,6 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:

Geri
Yukarı