TurkNet 1 haftadır interneti bağlamadı

overdosevl

Hectopat
Bugün belgeleri gönderdikten sonraki 7. gün fakat ne arayan ne gelen ne giden var destek kısmından mesaj attığımda aynı şeyleri yazıp duruyorsunuz. 1 haftadır internet bağlanmadı mobil veri kullanmaktan faturama ek para ödüyorum, bu internet bağlatma hizmetinden çok mağdur oldum. Artık ilgilenebilir misiniz?

@TurkNet Destek Ayşegül @500498 @TurkNet Destek Tutku

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba
Kendinize ait bir modeminiz varmı? Eğer varsa SMS olarak geldiyse hızlı kurulum şifrenizi Modem Arayüzüne girerek manuel kurulum yapabilirsiniz.

Merhaba kendime ait modemim var fakat apartman binasına yeni internet bağlanacak fiber kabloları çekilecek hocam.

Hocam bildiğim kadarıyla altyapı işleri türktelekoma ait sanırım firma onları bekliyor. Dediğinizi anladım yuksek ihtimalle daha da bekleyebilirsiniz çünkü fiber kurulduktan sonra bide onun aktivasyon süresi var.

Bugün belgeleri gönderdikten sonraki 7. gün fakat ne arayan ne gelen ne giden var destek kısmından mesaj attığımda aynı şeyleri yazıp duruyorsunuz. 1 haftadır internet bağlanmadı mobil veri kullanmaktan faturama ek para ödüyorum, bu internet bağlatma hizmetinden çok mağdur oldum. Artık ilgilenebilir misiniz?

@TurkNet Destek Ayşegül @500498 @TurkNet Destek Tutku
Merhaba, destek kayıt numaranızı paylaşır mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı