TurkNet 1 Mbit hıza sabitlenme sorunu

O zaman işiniz yaş biraz. TT yi sıkıştırın yeni port için düşük bir ihtimal ama belki değiştirirler. Bu arada bunların bahanelerine de çok inanmayın 100mbit lik portu 24 mbit kullanan biri için meşgul etmek istememişlerdir büyük ihtimalle. Çünkü 24 mbit fiyatı farklı 100 ün farklı. Zamanında TT de çalışmış bir akrabam var ondan biliyorum.
Türknet'te port değiştirsem olur mu acaba?

Türknet'te port değiştirsem olur mu acaba?
Eğer nakil olarak değiştirirseniz mevcut porttan kullanırsınız ve aktivasyon işlemleri daha hızlı olur şahsen bana 2 günde bağlanmıştı. İnternette 3-5 gün arası yazıyor ama belli olmaz. Şu andaki hattınızı iptal edip geçiş yaparsanız port değişikliği ihtimali var ama o da kesin değil ve bunda aktivasyon işlemi daha sancılı ve uzun oluyor 3-7 gün arası. Seçimi siz yaparsınız ama şu andaki hattınız 100 mbit desteklemiyor. Maximum 32 diyor ama snr den dolayı onu da alamazsınız gibi geliyor.

Eğer nakil olarak değiştirirseniz mevcut porttan kullanırsınız ve aktivasyon işlemleri daha hızlı olur şahsen bana 2 günde bağlanmıştı. İnternette 3-5 gün arası yazıyor ama belli olmaz. Şu andaki hattınızı iptal edip geçiş yaparsanız port değişikliği ihtimali var ama o da kesin değil ve bunda aktivasyon işlemi daha sancılı ve uzun oluyor 3-7 gün arası. Seçimi siz yaparsınız ama şu andaki hattınız 100 mbit desteklemiyor. Maximum 32 diyor ama snr den dolayı onu da alamazsınız gibi geliyor.
Şuanki hattım 24 MBPS ucundan destek verir herhalde. Bu daha 8 MBPS kullanışım. Ay başı geldiğinde ne olacak acaba?

Yok hocam şu anda 24 mbps de zaten snr 9 akk yazılımsal bir kısıtlama diye biliyorum çünkü modemde 8 mbit yazmıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı