TurkNet 1 Mbit hıza sabitlenme sorunu

Açıkcası 3 sorun çıkmış.
1) Port sıkıntısı
2) Kablo Oksitlenmesi
3) Ankastre kutusu yenileme.
3'ünü de yaptılar.
En son modeminizde sıkıntı var diyip gittiler :ROFL:
Biraz atmışlar gibi geldi ama [emoji1] Ankastrede sorun olsa sadece size mi olur değil mi. Ayrıca çok şanslısınız onları yapmışlar en azından bana 5-6 kere randevu verdiler 1 kez geldiler hocam onda da iç hat sıkıntılı diyip gittiler şanslısınız siz [emoji1]

Biraz atmışlar gibi geldi ama [emoji1] Ankastrede sorun olsa sadece size mi olur değil mi. Ayrıca çok şanslısınız onları yapmışlar en azından bana 5-6 kere randevu verdiler 1 kez geldiler hocam onda da iç hat sıkıntılı diyip gittiler şanslısınız siz [emoji1]
Önceden de modeminizde sıkıntı var demişlerdi. Modem VR400'dü zaten ısınıyordu değiştirdik. Ama modemimiz AC52U oldu yine dediler çok garip. 750TL gömdük bu makinaya.

Evet arkadaşlar başlıkta da görüldüğü üzere TurkNet hızımı sabitlemiş. 1 haftadır Twitter üzerinden sıkıştırıyorum hep güncellenmiştir diyip kapatıyorlar. 1 mbit hız ile hiç bir şey yapılamıyor kafayı yemek üzereyim. Önerileriniz var mıdır herhangi başka bir yerden ulaşabilir miyim onlara ?Eki Görüntüle 332431
Bu alıntıyla birlikte arıza kaydı bırakın ve ulaşılabilir hız 15 Mbps iken siz 1 Mbps'e sabitlemişsiniz gibisinden sürekli yardırın.

Bu alıntıyla birlikte arıza kaydı bırakın ve ulaşılabilir hız 15 Mbps iken siz 1 Mbps'e sabitlemişsiniz gibisinden sürekli yardırın.
Hocam 4-5 gündür baskı yapıyorum sadece dedikleri hattınızı isteğiniz üzerine güncelledik. Bu gidişle başka bir ISS ye geçeceğim sırf akk yok diye geçmiştim buna.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı