TurkNet: “1 Milyondan Fazla Haneye GigaFiber Götürmek İstiyoruz”

Her yere Gigafiber yapmak yerine önce kalite arttırsanız sanki, ne adamakıllı teknik ekibiniz var ne de müşteri memnuniyeti.
Kaç taahhüt yenilemesi oldu her seferinde diyorum "Ya şu Türknet'i bi' denemek lazım", her seferinde de kalite "standartlarını" görüp "bas ttye yaw" yapıyorum.
Aynı durumu yaşamaktan bıktım 🙂.

Her yere Gigafiber yapmak yerine önce kalite arttırsanız sanki, ne adamakıllı teknik ekibiniz var ne de müşteri memnuniyeti.
Kaç taahhüt yenilemesi oldu her seferinde diyorum "Ya şu Türknet'i bi' denemek lazım", her seferinde de kalite "standartlarını" görüp "bas ttye yaw" yapıyorum.
Bunu "bas kablonete yaw" olarak değiştirmeyi düşünmenizi öneririm. 😅

Türknet çok güzel bir servis. Kocaeliye gelmeleri ne yazıkki daha en az 5 10 yıl alır gibime geliyor ama.

Bu yıl oturduğum yere geldiğini şans eseri öğrendim. Ev değiştirmek zorunda kalacağım diye ödüm kopuyuyor.

Screenshot_1.png

Ya bırak hepsi fiyasko. Türk Net Destek Ali, Veli bilmem nesi hepsi Darıca için 2021 planlama arasında dedi 2022'nin yarısı oldu halen ortada bir şey yok. Hepsi sözde. Kaldı ki Darıca'nın merkez mahallesi niteliğindeki Bağlarbaşı Mh. bile yok sadece planlamada Emek Mh. var şaka gibi. Burada kablonet fiber altyapısı bile var. @500498

Yeni konular

Geri
Yukarı