Turknet 10 ay sabit fiyat sözleşmesi

Yer
İstanbul
Merhaba,
diyelim ki ben bu hizmetten yararlanmak istiyorum. Peşin veya taksitle ödedim. Bu durumda benim elimde bununla ilgili ne evrağı olacak? Nasıl abone olurken sözleşme evraklarını veriyorsunuz, bu kampanyanın da evraklarını istiyorum.

Sonuçta sözünüzden dönen firma sizsiniz. 1 ay sonra biz gene bu işi beceremedik bu kampanya şu şekilde değişti der iseniz ne olacak? Benim bunu nasıl mahkemeye ispatlama şansım olacak? Elimde evrak yok. "İnternet hızınız 100 Mbps idi fakat bunu biz 25 Mbps'e çektik." Kime, nasıl ve nereye şikayet edeceğim? Bakın istediğiniz zaman iptal edersiniz diyorsunuz ama daha öncede yazdım. Açın okuyunuz. Çekirge gibi oradan oraya uğraşmak istemiyorum.

Beyfendi sitemizde kampanyamıza katıldığınız sözleşme bilgileri yazıyor. Yazıyor yazmasına da o sizin siteniz. Nasıl 2023 Haziran'a kadar zam yok yazısını kaldırdıysanız, bunu da kaldırabilir veya değiştirebilirsiniz. Dediğim gibi güveniniz beş paralık oldu.

Sonuç olarak; halk tabiriyle "Karanca Duası" gibi yazılan yazıların dökümanını istiyorum.

@500498 @TurkNet Destek Ayşegül @TurkNet Destek Tutku

Son düzenleme:
Merhaba, bu şekilde bir kampanya evrağı bulunmuyor. Online işlem merkezinden siz kampanya katılımı yapabiliyorsunuz.
Bir şekilde sizinle 10 aylık sözleşme yapıyorum. Parasını peşin veriyorum. Nasıl evrağı yok? Güveniniz yerlerde olduğu için bunu mail olarak istiyorum.

Çıkartacaksınız. Bulunmuyor da ne demek? Ödediğime dair ve bu kampanyanın şartları ile birlikte bana bilgilendirme yapmak zorundasınız.
Bize başvuru yaptığınız zaman imzaladığınız sözleşme gibi kampanya için sözleşme yapılmıyor. Online işlem merkezinden ödemeyi siz gerçekleştiriyorsunuz ve sistemde bu yer alıyor. Bunun dışında ayrıca bir evrak verilmemektedir.

Bununla ilgili fatura gönderilmiyor mu? O faturada da gerekli açıklama bulunuyorsa bence yeterli bir evrak. Eğer böyle bir fatura yoksa arkadaş haklı.

Bize başvuru yaptığınız zaman imzaladığınız sözleşme gibi kampanya için sözleşme yapılmıyor. Online işlem merkezinden ödemeyi siz gerçekleştiriyorsunuz ve sistemde bu yer alıyor. Bunun dışında ayrıca bir evrak verilmemektedir.

Sistemde yer alıyorda benim sisteminde yer almıyor. Kimin sisteminde? Sizin. Bizim elimizde ne var? Sistemi yani internet sitenizdeki bilgileri değiştirdiğiniz zaman ne olacak? Benim ispatım nerede?

Her gün sigara aldığınız düşünelim. Bakkal size diyor ki; sen bana 100 sigara parasını ver, ben sana her gün sigaranı vereyim. Zamdan da etkilenme. Tamam diyorsun. Bakkala bir kağıta yazalım bunu diyorsun, "Ne kağıdı" diyor.
Kurumsal firmaymış.

@TENSES Haziran 2023 tarihine kadar zam yok yazısını nasıl kaldırdılarsa bu sabit ücret ilgili bilgileri kaldırır bunlar. Sonra ödeyen ne olacak? Ödediğiyle kalacak. Ben 10 aylık ödeme yaptıysam ya da yapacak isem neye ve niçin yapıldığına dair belge isterim. Bu ay içinde nasıl bir hizmet alacağıma dair belge isterim. Bu benim hakkımdır. Vermek zorundadırlar.

@TENSES Haziran 2023 tarihine kadar zam yok yazısını nasıl kaldırdılarsa bu sabit ücret ilgili bilgileri kaldırır bunlar. Sonra ödeyen ne olacak? Ödediğiyle kalacak. Ben 10 aylık ödeme yaptıysam ya da yapacak isem neye ve niçin yapıldığına dair belge isterim. Bu ay içinde nasıl bir hizmet alacağıma dair belge isterim. Bu benim hakkımdır. Vermek zorundadırlar.
Haklısınız ben zaten en azından fatura olmalı dedim. Faturada 100 mbps internet hizmeti ve 10 aylık peşin ödeme açıklaması bulunursa sizin istediğiniz gibi aksi bi durumda kanıtlaycak belge olur.

Geri
Yukarı