TurkNet 10 gündür internet problemini çözemedi

milenyum0

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Tekniker
10 gündür sokağın bir kısmında internet yok. Türk Telekom ADSL altyapısında sorun varmış. 10 gündür çözülmedi. Ben de Twitter'dan yazdım sonuç yok. Tek çare CİMER'e yazmakti. Bugün onu yaptım.
Başka önerisi olan var mı?

Ben turk.net internet sağlayıcısından hizmet almaktayım. Üst komşum Turkcell Superonline servis sağlayıcısından hizmet almakta. 10 gündür bizim sokakta Türk Telekom ADSL altyapısında sorun olduğu için internet ve ev telefonu hizmetlerinden yararlanamıyoruz. Sadece bizim binada değil, XX adresinde XX sokağın bir kısmında internet tamamen yok. 10 gün boyunca arızanın giderilmediğini ve Türk Telekom'un hala sorunu çözmediği/çözemediğini bildirir, gereğinin yapılmasını arz ederim.

GPON TT Fiber ile TurkNet'de sorun yaşamıyorum. Bölgenizdeki TürkTelekom'un azizliği olabilir.

10 gündür sokağın bir kısmında internet yok. Türk Telekom ADSL altyapısında sorun varmış. 10 gündür çözülmedi. Ben de Twitter'dan yazdım sonuç yok. Tek çare CİMER'e yazmakti. Bugün onu yaptım.
Başka önerisi olan var mı?

Ben turk.net internet sağlayıcısından hizmet almaktayım. Üst komşum Turkcell Superonline servis sağlayıcısından hizmet almakta. 10 gündür bizim sokakta Türk Telekom ADSL altyapısında sorun olduğu için internet ve ev telefonu hizmetlerinden yararlanamıyoruz. Sadece bizim binada değil, XX adresinde XX sokağın bir kısmında internet tamamen yok. 10 gün boyunca arızanın giderilmediğini ve Türk Telekom'un hala sorunu çözmediği/çözemediğini bildirir, gereğinin yapılmasını arz ederim.

Sizin de anlattığınız üzere sorununuzu çözecek şirket TurkNet değil TT.

Manavgat'ta bende de neredeyse 1 haftadır sorun var. TurkNet kendi taşeron ekiplerinden birini gönderdi. Bina kutusunda sorun var. Yazında aynı sorun olmuştu. Şimdi Türk Telekom ekiplerini bekliyoruz.
Halbuki basit bir şey... Ama süreç yavaş. TurkNet'in taahhütsüz olması dışında bir numarası yok. Hizmetlerini kötü bulduğumdan değil bu görüşüm. Mevcut altyapıda ne yaparlarsa yapsınlar bu durum değişmez.
Antalya'ya taşınacağım yazın. Ancak oda mümkün değil. Sıfır binada sadece Türk Telekom var. Allah'tan fiber mevcut. Tabii insan Superonline arıyor. Bunların haricinde keşke GigaFiber olsa da kullansak.

Bu fiyatlarda TurkNet'e elveda diyeceğim sanırım. Gider Netspeed'ten 200 Mbps alırım. Ya da Kablonet'ten 500 alırım.

Geri
Yukarı