TurkNet 100 MB pakette hız düşük

WonGalaxy

Hectopat
Merhaba, 2 gün önce 35MB olan internetimi 100 MB'e çıkardım ancak değerlerim artacağına daha da düştü şu an 8MB zor alıyorum, 1080p video bile izleyemiyorum. Hat değerlerimi sizinle paylaşacağım sorun hat değerlerinde mi?

Dosya Ekleri

• hat.png
    hat.png
    13,7 KB · Görüntüleme: 82
TürkNet ile iletişime geçin, aynı sorun bendede olmuştu fakat sadece 1-2 saat sürdü. Sorunu ilettim ve gün içinde düzelttiler.

TürkNet ile iletişime geçin, aynı sorun bendede olmuştu fakat sadece 1-2 saat sürdü. Sorunu ilettim ve gün içinde düzelttiler.
Zaten ben sorunumu yazdığımda onlar kablo değerleriniz dalgalı ''olabilir'' cart curt diyolar.
88Mbps alıyorsunuz. Bir sıkıntı görünmüyor. Nperf ve Fast üzerinden hız testinizi kablolu olarak atar mısınız?
2 gündür ilk defa çift haneleri gördüm.

Dosya Ekleri

• Screenshot_9.png
    Screenshot_9.png
    21,3 KB · Görüntüleme: 55
  • Screenshot_10.png
    Screenshot_10.png
    21,6 KB · Görüntüleme: 56
Merhaba, 2 gün önce 35MB olan internetimi 100 MB'e çıkardım ancak değerlerim artacağına daha da düştü şu an 8MB zor alıyorum, 1080p video bile izleyemiyorum. Hat değerlerimi sizinle paylaşacağım sorun hat değerlerinde mi?

SNR margin değerin normal, tamamen hat ya da ISS kaynaklı. Destek birimine yaz. ( bende de 20 ping aldığım internette 460 ping sorunu vardı. Yaklaşık 3 saate çözdüler )

88 Mbps alıyormuşsunuz zaten ben 8 Mbps diye anladım, benim hatam. Değerleriniz gayet normal zaten. Ama hızdaki kayıp için TürkNet ile iletişime geçebilirsiniz tabiki.

Geri
Yukarı