TurkNet 100 Mbps paketten Türk Telekom 500 Mbps pakete geçilir mi?

Yer
Kütahya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: ASUS B550M-K İşlemci: AMD Ryzen 7 5700X Ekran kartı: Palit RTX 4070 12GB Ram: XPG 3600MHZ 32GB(16*2)
Meslek
Freelance Yazılım Geliştirici
Merhaba, internet hızım yetersiz geldiği için Türk Telekom'dan 500 Mbps pakete geçmeyi düşünüyorum. Lokasyonum Kütahya. Ping ve kesintilerden korkuyorum, yardımcı olabilir misiniz? Pinglerim yükselir mi veya kesinti yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam hangi iş ile uğraşıyorsunuz normal günlük ev kullanıcıları için 100Mbit yeterince iyi bir değer.

Merhaba, internet hızım yetersiz geldiği için Türk Telekom'dan 500 Mbps pakete geçmeyi düşünüyorum. Lokasyonum Kütahya. Ping ve kesintilerden korkuyorum, yardımcı olabilir misiniz? Pinglerim yükselir mi veya kesinti yaşar mıyım?
Daireye kadar fiber bulunuyor mu? 779 TL vermek pek mantıklı gelmedi bana. Aynı hızı Comnet 12 ay taahhütlü olarak 270 TL'ye veriyor.

Hocam hangi iş ile uğraşıyorsunuz normal günlük ev kullanıcıları için 100Mbit yeterince iyi bir değer.

Yazılımcıyım ve bir hosting firmasında çalışıyorum aynı anda çok fazla bağlantı kuruyorum ve evden biri Netflix vs açtığında hattım dolabiliyor. Bu sefer paket kayıpları ve donmalar yaşıyorum.

Daireye kadar fiber bulunuyor mu? 779 TL vermek pek mantıklı gelmedi bana. Aynı hızı Comnet 12 ay taahhütlü olarak 270 TL'ye veriyor.
FTTH altyapım evet. 779TL değil 290TL şuan.

Yazılımcıyım ve bir hosting firmasında çalışıyorum aynı anda çok fazla bağlantı kuruyorum ve evden biri Netflix vs açtığında hattım dolabiliyor. Bu sefer paket kayıpları ve donmalar yaşıyorum.

FTTH altyapım evet. 779TL değil 290TL şu an.

Adresinizi noktası noktasına girip çıkan sonucu bizimle paylaşır mısınız?

Sonucunu paylaşınız.
1663936804134.png

FTTH altyapım evet. 779TL değil 290TL şu an.

Bu gibi konularda destek verdiğini söyleyen, YouTube üzerinde Mert Kuşkapan videolarından anladığım kadarıyla Comnet tercih edilebilir.

Geri
Yukarı