TurkNet 100 veya 200 Mbps internet alınır mı?

Bence almanı tavsiye etmem çünkü yıllar önce bir dükkanımız vardı babamlar buraya TurkNet bağlattı hikayeyi tam hatırlamıyorum ama TurkNet'le çok uğraştılar bence Türk Telekom'a gir ve kafan rahat etsin

Altyapı sorgu sonucu ne çıkıyor?

Bence almanı tavsiye etmem çünkü yıllar önce bir dükkanımız vardı babamlar buraya TurkNet bağlattı hikayeyi tam hatırlamıyorum ama TurkNet'le çok uğraştılar bence Türk Telekom'a gir ve kafan rahat etsin
Yahu ne saçmalıyorsun 4 senedir TürkNet kullanıcısıyım 1 kere sorun yaşamadım şu an 800Mbps hız alıyorum. Bilgi sahibi olmadan insanları yanıltmayın.
Sorum bu. Kullanan arkadaşlar varsa lütfen bir el atın işe. Bilgilenmek istiyorum. Sorun yaşar mıyım?
Nerede ikamet ediyorsun? İkametine göre sağlayıcı araştırmanı tavsiye ederim.

:D :D :D Türk Telekoma gir kafan bayram etsin kardeşim. TTNET illetine sakın bulaşma. Her yerde sorun yaşayabilirsin alt yapından dolayı. Alt yapını kontrol et destekliyorsa gözün kapalı geçebilirsin. Süperonline'a vesaire bakabilirsin biraz pahalı ama.

Yahu ne saçmalıyorsun 4 senedir TürkNet kullanıcısıyım 1 kere sorun yaşamadım şu an 800Mbps hız alıyorum. Bilgi sahibi olmadan insanları yanıltmayın.

Nerede ikamet ediyorsun? İkametine göre sağlayıcı araştırmanı tavsiye ederim.
800 Mbps mi? Yuh Türkiye'de yaşadığına emin misin dostum. Senin mutlaka bir kanalın vardır söylesene.

800 Mbps mi? Yuh Türkiye'de yaşadığına emin misin dostum. Senin mutlaka bir kanalın vardır söylesene.
Hazırda TürkNet kullanıcısı olup fibere dahil edildiğim için 85TL'ye 6ay deneme hızı alıyorum. Sonrasında 100Mbps hızı aynı fiyattan alacağım.

Dosya Ekleri

• tnet.png
    tnet.png
    126 KB · Görüntüleme: 89

Yeni konular

Geri
Yukarı