TurkNet 1000 Mbps 100₺

Hocam linki atar mısınız? Arama motorunda bulamadım.

Degerli TurkNet'li, hiziniz ve fiyatiniz degisiyor! Taahhutsuz ve kotasiz hizmetinizden memnun oldugunuzu umuyoruz. Temmuz ayindan itibaren hiziniz kalici olarak 1000 mbps olacak ve sadece 99,90 TL odeyeceksiniz. Size en iyi internet deneyimini sunmak icin calismalarimiza hiz kesmeden devam ediyoruz. Bize olan desteginiz ve guveniniz icin tesekkur ederiz. B001

Gerçekten harika oldu bu. 1000/1000 100 TL.

Mevcut Türknet fiber altyapısında olanlar artık başka firmanın tabelasına bile bakmamalı. Bu hız ve bu fiyatlandırma çok güzel. Yıllarca isyan ettik Telekom fiyatlandırmasına. İnşallah tekelden çıkma yolunda ilerliyor ve sadece kazanma odaklı değil hizmet verip kazanma odaklı firmalar görmek heyecanlandırıyor. Her ne kadar müşteriniz olmasamda teşekkürler Türknet. 👍

Degerli TurkNet'li, hiziniz ve fiyatiniz degisiyor! Taahhutsuz ve kotasiz hizmetinizden memnun oldugunuzu umuyoruz. Temmuz ayindan itibaren hiziniz kalici olarak 1000 mbps olacak ve sadece 99,90 TL odeyeceksiniz. Size en iyi internet deneyimini sunmak icin calismalarimiza hiz kesmeden devam ediyoruz. Bize olan desteginiz ve guveniniz icin tesekkur ederiz. B001

Gerçekten harika oldu bu. 1000/1000 100 TL.
Hocam 1000/150 100 TL oldu. Ben şu an 3.aydayım o yüzden 1000/1000 ama 6 ay sonra 1000/150 olacak hız. Yani upload 150 olacak. İlk 6 ay 1000 down 1000 up.

35 mbps olan paketi kullanıyorum. Zaten diğer ay 100 TL olacak diye ben şimdi 75 mbps / 95 TL olan pakete geçsem kaç günde geçerim ve faturalandırma nasıl olur bilgisi olan var mı ?
Altyapı maksimum 62 mbps destekliyor

35 Mbps kullanıyorum. Zaten diğer ay 100 TL olacak diye ben şimdi 75 Mbps / 95 TL olan pakete geçsem kaç günde geçerim ve faturalandırma nasıl olur bilgisi olan var mı?
Altyapı maksimum 62 Mbps destekliyor.

Paketinizi değişme işlemine başladıktan 1-2 dakika sonra geçersiniz. Bu ay 85₺ gelip sonraki ay 105₺ gelebilir. Ondan sonra da 100₺ olarak devam eder. Fatura için TurkNet ile iletişime geçmekte fayda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı