TurkNet 1000 Mbps pakete geçilir mi?

Katılım
12 Kasım 2021
Mesajlar
628
Çözümler
135
Merhabalar.

Ben yaklaşık 2 yıl önce sadece 1 aylığında TurkNet kullandım ve kullandığıma pişman oldum. Sürekli kopmalar, gece ve özellikle hafta sonu yaşanan yavaşlıklar falan derken 1 ay sonunda hemen başka bir firmaya geçiş yaptım.
Bugün öylesine TurkNet'de altyapı sorguladığımda hattımın fiber deseklediğini öğrendim ve 1000 Mbps hız alacağım söyleniyor.

Şimdi sorularıma gelecek olursam;

1) 1000 Mbps tarifesini kullanan var mı? Var ise memnun mu, gerçekten söylediği hızı veriyor mu? Santral olarak çok yakınım, uzaklık olarak herhangi bir sorunum yok.
2) eskisi gibi kopmalar falan oluyor mu, yani pişman eder mi beni?
3) sesli olarak müşteri destekleri var mı? Eskiden yoktu, onun için soruyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Merhabalar, GigaFiber hizmeti, kontrolü tamamen bize ait bir hizmettir. Bunu şöyle izah edebilirim; yerel sağlayıcının altyapısını üzerinden hizmet aldığınızda arıza müdahaleleri için yerel sağlayıcı ekiplerini yönlendiriyoruz. Fakat burada doğrudan TurkNet saha ekipleri müdahale gerçekleştirebiliyor. Bu da olası arızaların çözüm sürelerini kısaltabiliyor. Technopat Sosyal dahil olmak üzere tüm sosyal medya kanalları ve Online işlem merkezi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
Katılım
3 Mayıs 2018
Mesajlar
1.564
Çözümler
2
Yer
İstanbul Bayrampaşa
2 hafta önce özellikle gece geç saatlerde kesinti yaşadım ama sağ olsun destek ekibi gece çok geç olmasına karşı arayıp sorunu halletmeme yardımcı oldu. İPv6 muhabbetinin ardından elektrik gidip geldiğinde internet gelmiyordu. Modemden İPv4 yapıp o sorunu da hallettim. Benim yaşadığım sorunlar bölgeselde olabilir.
 

Mubis10

Centipat
Katılım
12 Ekim 2020
Mesajlar
669
Çözümler
1
Millete 1 Gbps veriyor TurkNet. Hala geçeyim mi diye soruyorsunuz. 100 TL üstelik.
Sormak isterim bir internet alırken baktığınız kriterler sadece hız ve fiyat mı? Verilen hizmet, kesinti, kopma gibi şeyleri neden ön planda bulundur muyorsunuz? Ayrıca kullanmadığınız bir hizmet hakkında yorum yapmanızda çok trajikomik. Konu sahibi kullanan kişilere sormuş tecrübelerini %70 kullanmayan kişiler yanıt vermiş.
 
Yukarı