TurkNet 150 TL tarife nasıldır?

Kablonet altyapım var fiber olarak fakat memnun değilim. Ping sorunu çok var. Arada bir internet kopuyor zaten.
Ben türk.net öneriyorum verdikleri modemde kaliteli. Geçecekseniz şu konuya göz atın aşağıda linkini bıraktım size de yardım edeyim arkadaşa yardım ettim çok memnun.

Ben türk.net öneriyorum verdikleri modemde kaliteli. Geçecekseniz şu konuya göz atın aşağıda linkini bıraktım size de yardım edeyim arkadaşa yardım ettim çok memnun.

Hocam teşekkür ederim bana da yardım ederseniz çok memnun olurum. Abimin sınavları var internetsiz kalmasını istemiyorum. Kaç gün içinde randevuya gelirler sizce?

Hocam bana biraz pahalı geldi ya :(. Gerçi ben modeme para vermiyorum ama 95 TL'ye 75 Mbps internet alıyorum :/. Yinede hayırlı olsun güle güle kullanın :).
Evet hocam biraz pahalı. Maalesef yapacak bir şey yok. :( Teşekkür ederim sağolun.

Hocam bir sorum daha olacaktı. Benim belgeleri çıkartma imkanım yok. Başvuru yapmak için TurkNet'i aradığımda kadın randevuya geldiklerinde belgeleri onlar çıkartırlar sıkıntı olmaz dedi. Beni aradıklarında belgeleri isteyebilirim değil mi?

Son düzenleme:
Hocam bir sorum daha olacaktı. Benim belgeleri çıkartma imkanım yok. Başvuru yapmak için TurkNet'i aradığımda kadın randevuya geldiklerinde belgeleri onlar çıkartırlar sıkıntı olmaz dedi. Beni aradıklarında belgeleri isteyebilirim değil mi?

Sizi randevu için aradıklarında söyleyin mutlaka getirirler. O konudaki davet kodunu kullanırsanız bizim ekrana düşer düşmez en kaliteli porttan etiketlemenizi yaptırırım bu sayede sorun yaşamazsınız. Elimden gelen en hızlı şekilde işlemlerinizi hızlandırırım. Hiç merak etmeyin. Öğrencisiniz madem size bir kıyak geçer size de Premium port sağlarız :D .

Sizi randevu için aradıklarında söyleyin mutlaka getirirler. O konudaki davet kodunu kullanırsanız bizim ekrana düşer düşmez en kaliteli porttan etiketlemenizi yaptırırım bu sayede sorun yaşamazsınız. Elimden gelen en hızlı şekilde işlemlerinizi hızlandırırım. Hiç merak etmeyin. Öğrencisiniz madem size bir kıyak geçer size de Premium port sağlarız :D .

Hocam bulamadım kodu buradan atsanız olur mu? :D aktivasyon belgeleri verdikten sonra mı önce mi oluyor? Aktivasyonunuzu tamamladık diyor da Online işlemler'de.

Yeni konular

Geri
Yukarı