TurkNet 170 TL olan 100 Mbps internete 270 TL fatura göndermiş

• Konuyu başlatan MGA
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 960

MGA

Picopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, 2 gün önce daha 1 ay olmadan TurkNet 170 TL olarak aldığımız ve ses kayıtlarınında bulunduğu 100 Mbps internete 270 TL fatura göndermiş sorunu çözmek için telefonla ulaşmaya çalışıyorum ama Online işlemlere atıyor telefonlarıma cevap vermiyorlar. Online sınavlarda başladı iptal etmekte istemiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Merhaba dostlar, 2 gün önce daha 1 ay olmadan TurkNet 170 TL olarak aldığımız ve ses kayıtlarınında bulunduğu 100 Mbps internete 270 TL fatura göndermiş sorunu çözmek için telefonla ulaşmaya çalışıyorum ama Online işlemlere atıyor telefonlarıma cevap vermiyorlar. Online sınavlarda başladı iptal etmekte istemiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
TürkNet öde-kullan tarzı işlediği için kullandığınız ay başı fatura kesmesi normal. Faturanın detaylarına bakmak gerekiyor, ekstra olarak uygunsuz bir durum varsa zaten aşağıdaki yolu takip ettiğinizde bilgi alacaksınız.
Faturayla ilgili itirazlarınızı bize bildirmek için Online İşlemler Merkezine giriş yapıp “Teknik &Destek” bölümünün altındaki “Yardım Merkezi” üzerinden bize destek kaydınızı iletebilirsiniz.

Talebiniz, bize ulaştıktan sonra ekiplerimizce incelenir ve değerlendirilir. İtirazınız hakkında 24 saat içerisinde destek talebinizi çözeceğiz ya da nasıl çözebileceğimizi, varsa sizin yapmanız gerekenleri destek kaydınız üzerinden size bildireceğiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı