TurkNet 2 aydır ilgilenmiyor

Fikrisngl

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık 2 aydır Türk Telekom üst birimlerine bildirimde bulundum diyorlar ve bunu döngüye alıp tekrarlıyorlar dalga geçer gibi. 2 aydır aynı saatlerde sürekli olarak kesilme yaşanıyor ve bu durum çok can sıkıcı. İlgilenen hiç kimse yok. İlk aylar çok güzeldi fakat ilgilenmemeleri beni TurkNet'ten acayip soğuttu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de vardı aynı sorun, oturduğum yer Telekom altyapısı. Size sürekli Telekom'a söyledik diyip duruyorlar. 1 ayda düzeltmedikleri için Telekom'a geri döndüm aynı sorun vardı. Bu sefer Telekom müşteri hizmetlerini aradım. Ertesi gün geldiler portu değiştiler, apartmandaki kutudaki kabloyu değiştiler ve düzeldi. Yarım saatte halloldu.
Yani sorun Telekom mu TürkNet mi bilmiyorum ama Türknette servis gelmiyor.

Arkadaşlar yaklaşık 2 aydır Türk Telekom üst birimlerine bildirimde bulundum diyorlar ve bunu döngüye alıp tekrarlıyorlar dalga geçer gibi. 2 aydır aynı saatlerde sürekli olarak kesilme yaşanıyor ve bu durum çok can sıkıcı. İlgilenen hiç kimse yok. İlk aylar çok güzeldi fakat ilgilenmemeleri beni TurkNet'ten acayip soğuttu.
Merhaba, yaşadığınız sorun için üzgünüm. Destek kaydınız varsa kayıt numaranızı gönderir misiniz? Kontrol ederek yardımcı olmak isterim 🙏

Merhaba, yaşadığınız sorun için üzgünüm. Destek kaydınız varsa kayıt numaranızı gönderir misiniz? Kontrol ederek yardımcı olmak isterim 🙏

TurkNet'in en kötü destek hattısınız galiba bu sorun ilk başladığında da bu konuyu açmıştım yine aynısını diyorsunuz ve attıktan sonra hiçbir şey yapmıyorsunuz.

TurkNet 2 aydır sadece Türk Telekom üst birimlerine ilettik yazıyor ondan öteye geçemediler. :D Şişirme reklamlara inanmayın.

Son düzenleme:
TurkNet'in en kötü destek hattısınız galiba bu sorun ilk başladığında da bu konuyu açmıştım yine aynısını diyorsunuz ve attıktan sonra hiçbir şey yapmıyorsunuz.

TurkNet 2 aydır sadece Türk Telekom üst birimlerine ilettik yazıyor ondan öteye geçemediler. :D Şişirme reklamlara inanmayın.
Merhaba, biz sosyal medya ekibi olarak sizin şikayet ve taleplerinizi ilgili birimlere iletmekteyiz. Hattınızla ilgili bir müdahalede maalesef bulunamıyorum. Destek kaydınız varsa paylaşmanızı rica ederim.

TürkNet bağlattığında iyi ise öyle devam ediyor, bir süre sonra bozuyor ise asla toparlamıyor. Bozduğu an bırakmak lazım yoksa kafayı yediriyor cidden.

TurkNet bağlattığında iyi ise öyle devam ediyor, bir süre sonra bozuyor ise asla toparlamıyor. Bozduğu an bırakmak lazım yoksa kafayı yediriyor cidden.

2 ayın sonunda çalışma başlattıkları gün bugün. 😆😆😆😆 gerçekten görünce çok komiğime gitti. Ekiplere daha yeni haber vermişler.

Geri
Yukarı