TurkNet, 35 Mbps yerine 16 Mbps veriyor

Başvuru sırasında port doluluğunu görebilmeleri gerekiyor. Port yok ise Türk Telekom'dan dilekçe ile talep edebilirsiniz ama uzun ve sancılı bir süreç olacağı şimdiden anlaşılıyor. 16 yetmiyorsa cayın. Kablonet altyapınız varsa bakabilirsiniz. Onun dışında yapacak çok bir şey bilmiyorum. Türk Telekom ile görüşün onlarda öyle bir problem olur mu diye sorun olmazsa oraya geçebilirsiniz.

Başvuru sırasında port doluluğunu görebilmeleri gerekiyor. Port yok ise Türk Telekom'dan dilekçe ile talep edebilirsiniz ama uzun ve sancılı bir süreç olacağı şimdiden anlaşılıyor. 16 yetmiyorsa cayın. Kablonet altyapınız varsa bakabilirsiniz. Onun dışında yapacak çok bir şey bilmiyorum. Türk Telekom ile görüşün onlarda öyle bir problem olur mu diye sorun olmazsa oraya geçebilirsiniz.

Hocam bu Türk Telekom ile görüşemiyoruz ki bot a bağlanıyor hep.

Bir de hocam galiba hiç altyapı yok kablo netin altyapı sorgulama yerine basınca benim kapı numaram çıkmıyor.
TurkNet kullanmayın 35/16 Mbps için istediği fiyat fazla. Türk Telekom bile 35Mbps 98TL.

Boş port yok diyorlar.

Şu an ülke genelinde altyapı çalışmaları var. Bakanın açıklamasına göre yıl sonunda büyük çoğunluğa VDSL gelecek 2022'de %90'a ulaşacak. Büyük ihtimal ile size de yıl sonuna kadar gelir.

Hocam şimdi boş port olayı ne zaman düzeleceği beli değil anladığım kadarıyla peki sizce altyapısı yeni yapılan bir binanın neden portu olmaz 1aydir altyapı yapıyorlar normalde de 16 Mbps alabiliyorum.

Türk Telekom abonesi olup port talep edince 2-3 gün içinde açtıkları yazıyor. TT abonesi olmadan bilmiyorum ne kadar. İnsanlar taahhütsüz TT abonesi olup port açılınca başka sağlayıcılara geçiş sağlamış. Sıkıntılı bir sürece benziyor.

Geri
Yukarı