TurkNet 75 Mbps altyapı için modem önerisi

Günümüzde 5ghz olmayan modemlere artık bulaşılmaz hocam yeni nesil alması iyi olur
Bende Superonline'ın verdiği Huawei dual modem var şahsen sürekli 5ghz kapalı halde kullanıyorum çünkü hiç verim alamadım. 150m2 evde özellikle neredeyse hiç işe yaramıyor aksine dual çalışarak cihazın daha yavaş çalıştığını düşünüyorum.

TurkNet'in sitesinde de bu modem öneriliyor ve arttırılmış Wi-Fi gücü falan yazıyordu. Kötü bir modem mi antensiz olsa da?

Bizim apartman içine Türk Telekom fiber kutusunu taktılar kutuya kadar turuncu kablo geldi. Şimdi evlere giriş yapacaklar onlardan haber bekliyorum. Ben bu modemi almayı düşünüyorum biraz pahalı ancak 5GHz var Wi-Fi 6 var.

Turknetin sitesinde de bu modem öneriliyor ve arttırılmış wifi gücü falan yazıyordu. Kötü bir modem mi antensiz olsa da ?
bende şuan türknet kullanıyorum yakın bir zamanda başka iss ye geçicem şöyle birşey war huawei ile anlaşıp alıyorlar tt
Asus DSL AC-750 modemini aldım. Dün sipariş verdim bugün geldi. Yarında Turknet gelecek ve kurulum yapacak. Denediğim zaman görüşlerimi yazarım.
memnun olacağınızdan şüphem yok Hayırlı olsun

Sarı siteden VDSL2 destekli hemen hemen herhangi bir 2. el modem, Max. 150 TL'ye sıfırların yapabildiği her şeyi yapabiliyor.
Aldım dediğiniz görmedim güle güle kullanın.

Geri
Yukarı