TurkNet 75 Mbps hız alınmıyor

LORDCUK

Hectopat
Merhaba, yaklaşık olarak 6 7 aydır TurkNet abonesiyim. Aylardır sorun olmamasına karşın son 2 haftadır bir şeyler oluyor. İlk öncelikle 2 hafta önce aşırı şekilde kopmalar yaşıyordum en sonunda bir şekilde kendi kendine düzeldi. 2 3 gün sonra internet beklenmedik şekilde yavaşladı normalde 79Mbps ve 4Mbps upload a kadar alabileceğim söyleniyordu ki modemime download hızım doğru şekilde geliyordu ancak hız testi yaptığımda 10Mbps'in üstüne çıkmıyordu. Sonra en sonunda ekip gönderdiler ve VDSL kablosunun ucundaki tellerin yandığını söyleyip onu değiştirdiler ve hızımı tekrar eskisi gibi 75Mbps almaya başladım. 2 3 gün daha geçti ve sorun 1 haftadır devam ediyor bu şekilde. Tekrar destek kaydı açtım ve Türk Telekom ekiplerine haber verdiklerini söylediler. 1 gün sonra Türk Telekom ekipleri aradı ve 35Mbps hıza indirirsek düzeleceğini söylediler. Modemden hat zayıflaması falan onların da SS ini attım. Yardımcı olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    21,5 KB · Görüntüleme: 44
Türknet'e herhangi bişeyde güvenmem size de en kısa sürede bırakmanızı tavsiye ederim. İptal ettiğimiz abonelikten 2 aylık para istediler. İptal etiklerini söyledikten sonra.

Yeni konular

Geri
Yukarı