TurkNet 75 Mbps internet bilgisayarda 35 Mbps hız veriyor

Bazı yorumları okuduğumda otomatik olarak ADSL ayarlı geldiğini ve sıfırlayıp temiz kurulumla VDSL olarak kullandıklarını belirtmişler. Belki sizde de böyle bir durum olabilir.

VDSL olarak kurulum yaptım hocam. Eminim. Sonra zaten sıfırlayıp bir de TurkNet desteği ile kurulum yapmıştım. Orada da VDSL olarak ayarladım.

Arkadaşlar telefonda daha iyi ama bilgisayarda aşırı kötü. Çok fazla kötü hem de. Ağ sürücülerini güncelledim sorum hala aynı. Zaten 1 aydır aynı rezalet 75 Mbps paket 35 veriyor. 100 kullanıyorduk geçen ay, 75'e düşürelim düzelir dediler. Yok yine aynı arkadaş. 18 yaş üstü site kullanımı kapalı olduğu için olabilir dediler. Destek kaydı oluşturuyoruz umursayan yok, arayan soran yok. Zaten canlı destekleri yok görüşemiyorum bir türlü. Teknik servis isteyeceğim gelsin kablolara falan baksın kontrol yapsın diye saçma sistemleri yüzünden uğraş dur. Ne yapabilirim?

Eki Görüntüle 1717125
Buyrun bu da test sonucu. Test için 3-4 dakika bekliyorum. Arada 1 dakika boyunca internet normalleşiyor. Yanlış anlaşılmasın telefonda da kötü ama bilgisayar kadar değil. Laptop kullanıyorum bu arada ethernet bağlı değil. Bu sayfayı yenilemek için 30 saniye-1 dakika arası bekliyorum en az.
Merhaba, destek kayıt numaranızı paylaşır mısınız?

Merhaba, destek kayıt numaranızı paylaşır mısınız?
20230328_132538.jpg

Telefonda arayarak da olusturdum fakat nafile. Sistemde ne gözüküyor ne de oluşturabiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı