TurkNet 75 Mbps pakette 0.65 Mbps hız veriyor

Liberteen

Hectopat
Yer
China
Hız gece 22:00'dan beri böyle. Bu muazzam hızı neden alıyorum acaba? 75 Mbps paket kullanıyorum. Fazla fazla veriyorsunuz, biraz musluğu kısın yav. Modemi baştan başlattım arada düzelmesi için yardımcı oluyor diye ama bu tamamen TurkNet taraflı bir sorun. Hala aynı hızı alıyorum ve hiçbir şey yapılamıyor bu hız ile...

Screenshot_20230221-232649.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizimki de aynı paket, dün veya önceki günden beri hızda belirgin bir düşüş var. Siteler bile bazen geç açılıyor.

Hız gece 22:00'dan beri böyle. Bu muazzam hızı neden alıyorum acaba? 75 Mbps paket kullanıyorum. Fazla fazla veriyorsunuz, biraz musluğu kısın yav. Modemi baştan başlattım arada düzelmesi için yardımcı oluyor diye ama bu tamamen TurkNet taraflı bir sorun. Hala aynı hızı alıyorum ve hiçbir şey yapılamıyor bu hız ile...

Eki Görüntüle 1677815
Merhaba, yaşadığınız sorun ile ilgili açılan bir destek kaydınız varsa numarasını paylaşır mısınız?

Eki Görüntüle 1677815

Bizim bölge de her akşam istisnasız akşam 20.00 - 21.30 arası bu hızlara düşüyoruz. Türk Telekom'dan kaynaklanan bir durum. Modemi kapatıp 1-2 dakika sonra açınca 35 Mbit Max hız da 27 Mbit Wireless ile almaya devam ediyorum.

Tekrar kontrol sağlar mısınız? Ekiplerimiz güncelleme sağladı, paketiniz ile aldığınız hız uyuşuyor.
Merhaba. Anlık olarak aldığım hızı paylaşıyorum. Şu an kullanılabilir düzeyde ancak yükseldiğini görmek isterim çünkü bazen 4K içerik izliyorum ve 55-60mbps hız bunun için çok iyi.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230222-111321.png
    Screenshot_20230222-111321.png
    64,4 KB · Görüntüleme: 48
Altyapınızın uygunluk gösterdiği maksimum hız tanımlanmıştır.
Teşekkürler. Şu an 19:30 itibariyle 7mbps indirme 7mbps yükleme görüyorum. Umarım ilerleyen saatlerde bu değişir. Bu yüksek dalgalanmanın sebebi nedir peki? Beni bilgilendirirseniz memnun olurum.

Şu anki mevcut hızım.

1677117755271.png

Bu ne zaman düzelecek acaba? Her gün bu şekilde...

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı