TurkNet 75Mbps internet 2Mbps ile indirme yapıyor

Tamam işte 75 ile bağlanıyorsun ama 7.5-8 arası indirme hızınız olması lazım. 2 ile indirme düşük yani.
Çok düşük geldiği için araştırdım ve konu açtım.

8.94 MB/saniyede indirmesi gerekiyormuş.
Buyurun bakın:

Dosya Ekleri

• 8.94mb.png
    8.94mb.png
    38,1 KB · Görüntüleme: 19
Müşteri hizmetlerini arayıp sorunu aktar eğer internet babanın üzerineyse aradığın zaman sisteme üye olan kişinin telefon numarasını istiyor bunda da herhangi bir sorun yok direk babanmış gibi konuşadabilirsin bana da aynı sorun olduğunda bunu yaptım ve düzeldi.

Müşteri hizmetlerini arayıp sorunu aktar eğer internet babanın üzerineyse aradığın zaman sisteme üye olan kişinin telefon numarasını istiyor bunda da herhangi bir sorun yok direk babanmış gibi konuşadabilirsin bana da aynı sorun olduğunda bunu yaptım ve düzeldi.
TurkNet online işlemlerden aktivasyon kaydı oluşturup söylemem yeterli olur sanırım.
Bu saatte müşteri temsilcileri türk telekom gibi çalışmıyordur sanırım.

TurkNet Online işlemlerden aktivasyon kaydı oluşturup söylemem yeterli olur sanırım.
Bu saatte müşteri temsilcileri Türk Telekom gibi çalışmıyordur sanırım.

12ye kadar çalışıyorlar galiba yarın sabah ararsın bir yere kaçmıyorya dediğimi yapman yeterli zaten her şeyini görüyor sistemde umarım hallolur dostum iyi geceler.

Hız testinizde bir sorun görünmediğine göre sorun yok demektir, indirdiğiniz sunucu yavaş kalıyor olabilir.

Steam'den oyun indirirken veya Google Drive üzerinden büyük boyutlu bir dosya indirirken durum nasıl?
Onları diğer arkadaşlarda söyledi ama henüz yapmadım hocam test için henüz.
Ben sadece google chrome üzerinden bir şeyler indirdim hayatım boyunca.
Steam hesabım hiç olmadı.
Şimdi google driver girdim ve adam akıllı indirecek bir şey yok.
Dekont kaydımı indirdim anında PDF olarak indi.

Onları diğer arkadaşlarda söyledi ama henüz yapmadım hocam test için henüz.
Ben sadece google chrome üzerinden bir şeyler indirdim hayatım boyunca.
Steam hesabım hiç olmadı.
Şimdi google driver girdim ve adam akıllı indirecek bir şey yok.
Dekont kaydımı indirdim anında PDF olarak indi.
Önemli olan düzgün sunuculara sahip bir yer üzerinden indirme yapmak. Hız testinizde bir sorun gözükmüyor. Konuya yazdığım ilk mesajda da dediğim gibi tarayıcı üzerinden indirme yaptığınız için hızınız öyle düşük.

Geri
Yukarı