TurkNet 85 Mbps mi Kablonet 100 Mbps Akıllı Sınırsız mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tim

Zettapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Stockholm
Merhaba,

Sene sonu taahhüdüm bittiği için paketimi değiştirmem gerekecek. TurkNet alıp 7/24 85 Mbps kullanıp 90 TL civarı ödemek mi daha iyi olur, yoksa 19:00-24:00 arası 25/5 Mbps, geri kalan zamanlarda 100 Mbps kullanıp 110 TL civarı ödemek mi?

Turksat’a televizyon kanalları da dahil.

TurkNet müşteri hizmetleri berbat diyorlar ama emin olamadım. Altyapı gelişirse hep 100 Mbps verebilme ihtimalleri de olur.

Turksat’ın gecikmesi oldukça iyi. Oyun oynarken hep 60 ms civarında.

Şu anki Turksat paketimde 126 TL’ye tamamen sınırsız 100 Mbps alıyorum ve televizyon kanalları da dahil. İnternet için 150 TL’ye kadar yol var.

Ben olsam TürkNet alırdım. Beğenmezsem Türksat'a geçerdim.

• Beğen
İfadeler: Tim
Türknet hiç güven vermiyor her gün rezalet başlığı görüyorum. Taahhüt olmaması iyi bir şey ama bu sefer sabit fatura diye bir şey kalmıyor. Kablonet altyapısı senin orada iyiyse ona geç derim en azından adam gibi internet veriyorlar sürekli stabil. 100 akıllı sınırsız TV ve telefona 87 veriyorum yeni taahhüt yaptım.

2 senedir Türknet kullanıyorum. 1 sene önce yaşadığım sorunlar nedeniyle iç tesisatımı yeniledim sıkıntısız kullanıyorum. Port ve iç tesisatta sorunun yoksa müşteri hizmetlerine yolun düşmez. Bu arada Türknet'ten altyapı sorgulayınca ne diyor?

• Beğen
İfadeler: Tim
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı