TurkNet abonelik durumu sorusu

Surpryze

Decapat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar, 14 Aralıkta Superbox taahhatü bitiyor. O yüzden 15 güne anca gelirler diye şimdiden TurkNet'e başvuru yapmak istiyorum. TurkNet'in abonelik durumu sorusuna ne cevap vermeliyim?

Screenshot_20201128_232511_com.android.chrome.jpg

O internetim var seçeneği evde sabit hattın bağlı olup olmadığı ile alakalı. Süperbox kullanıyorsanız yok seçin.

Ben yeni bağlattım belgelerim ulaştıktan sonra 3. gün internetim açıldı.

Kayıt olmayı düşünürseniz birde arkadaşını getir kampanya koduyla kayıt olursanız sizde kodun sahibi de 1 ay bedava kulanım kazanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Altyapı olmadığı için yok diyeceksiniz. Müşteri hizmetlerinden veya sosyal hesaplarının birinden kod almayı unutmayın. Burada kod paylaşımı yasak.

Sanırım bu evinize ankastreden gelen kabloyu anlamak için sorulan soru. İnternetim var deyip devam edin.

İnternetim var derse TurkNet evde internetin var olduğunu kabul ederek sinyal göndermeye çalışacaktır. Halbuki arkadaşın ne modemi vardır ne de ankastre- daire kablo bağlantısı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben direk Türk Telekom'dan geçtiğim için ilk üç ay 99 TL fatura vermedim direk 85 TL verdim. Yani kısacası portun varsa internetin varsa kurulum ücreti vermiyorsun fakat modemde vermiyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı