TurkNet abonelik iptali

Makaleler
10
Yer
Kenya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 2600
B450M S2H V2
Apacer 8GB 3000MHz
XFX RX 570 4GB
Corsair Spec Delta RGB
Corsair VS550 (Beyaz etiketli)
Meslek
Öğrenci
Bugün itibarıyla Kablonet'e geçişimi başlattım. Ekiplerin gelip kurulum yapmasını bekleyeceğim. Superonline'dan TurkNet'e geçerken bana TurkNet yetkilileri hiçbir şey yapmama gerek olmadığını, TurkNet'in belge göndererek Superonline'ı iptal edeceğini söylediler. Dediklerini de yaptılar ve hiç internetsiz kalmadım. Ancak Kablonet'e geçerken telefondaki yetkili eski internetimi (TurkNet) kendim iptal etmem gerektiğini ve eski ISS'imi arayarak bilgi almam gerektiğini söyledi. TurkNet fatura kesim tarihim her ayın 12'si. Ben TurkNet'i en hızlı (e-Devlet vb. kullanarak) nasıl iptal ederim ve ne zaman iptali başlatmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün itibarıyla Kablonet'e geçişimi başlattım. Ekiplerin gelip kurulum yapmasını bekleyeceğim. Superonline'dan TurkNet'e geçerken bana TurkNet yetkilileri hiçbir şey yapmama gerek olmadığını, TurkNet'in belge göndererek Superonline'ı iptal edeceğini söylediler. Dediklerini de yaptılar ve hiç internetsiz kalmadım. Ancak Kablonet'e geçerken telefondaki yetkili eski internetimi (TurkNet) kendim iptal etmem gerektiğini ve eski ISS'imi arayarak bilgi almam gerektiğini söyledi. TurkNet fatura kesim tarihim her ayın 12'si. Ben TurkNet'i en hızlı (e-Devlet vb. kullanarak) nasıl iptal ederim ve ne zaman iptali başlatmalıyım?
Büyük ihtimalle KabloNet altyapısına geçeceğiniz için sizin iptal etmeniz gereklidir. E-Devlet üzerinden direkt aboneliklerim kısmına göz gezdirebilirsiniz. 1 hafta içinde kapatılır aboneliğiniz.

İlk olarak şunu kesinleştirmemiz gerekiyor. TT altyapısı üzerinden mi alacaksınız hizmeti yoksa KabloNet'in fiber altyapısı mı?

Büyük ihtimalle KabloNet altyapısına geçeceğiniz için sizin iptal etmeniz gereklidir. E-Devlet üzerinden direkt aboneliklerim kısmına göz gezdirebilirsiniz. 1 hafta içinde kapatılır aboneliğiniz.

İlk olarak şunu kesinleştirmemiz gerekiyor. TT altyapısı üzerinden mi alacaksınız hizmeti yoksa KabloNet'in fiber altyapısı mı?
KabloNet fiber altyapısı üzerinden hizmet alacağım. Bu durumda ne zaman iptali başlatmalıyım?

KabloNet başvurunuzu yaparken yapın. Böylece erişimsiz kalmazsınız. KabloNet'e ne zaman başvuracaksınız?
Konuda da belirttiğim gibi başvuru sürecini bugün başlattım. Hafta içi gelip kurulumu yapacaklar. TurkNet faturam da her ayın 12'sinde kesiliyor.
Güncelleme: Yarın kurulum ve belgeleri imzalatmak için geleceklermiş.

Son düzenleme:
Konuda da belirttiğim gibi başvuru sürecini bugün başlattım. Hafta içi gelip kurulumu yapacaklar. TurkNet faturam da her ayın 12'sinde kesiliyor.
Güncelleme: Yarın kurulum ve belgeleri imzalatmak için geleceklermiş.
Hocam Kablonet kurulduktan sonra gelişmelerden ve kurulum sürecinden vs bahseder misiniz rica etsem?

TurkNet'i Online işlem merkezinden iptal ettim geçen hafta. Bir sorun yaşamadım. İptal talebi girer girmez ertesi gün arayıp kapattılar. Ertesi gününde de modemi göndermiştim. Yok ISS'yi arayın falan fişman gibi şeylerle siz uğraşmıyorsunuz. TurkNet uğraşmak zorunda. Siz sadece talebi girin.

TurkNet'i Online işlem merkezinden iptal ettim geçen hafta. Bir sorun yaşamadım. İptal talebi girer girmez ertesi gün arayıp kapattılar. Ertesi gününde de modemi göndermiştim. Yok ISS'yi arayın falan fişman gibi şeylerle siz uğraşmıyorsunuz. TurkNet uğraşmak zorunda. Siz sadece talebi girin.
Hocam TT fiber mi iptal ettiniz GigaFiber mi? Modem gönderim adresini söyleyebilir misiniz rica etsem? Bana vermediler çünkü.

İptal için gereken evrak falan var mıdır?

Hocam TT fiber mi iptal ettiniz GigaFiber mi? Modem gönderim adresini söyleyebilir misiniz rica etsem? Bana vermediler çünkü.

TurkNet 100 Mbit kullanıyordum onu iptal ettim. TurkNet altyapısı yoktu. Türk Telekom yeni paketler açtı Türk Telekom'a geçtim. Bu arada iade adresi değişiyor. Tüm cihazlar tek noktaya gitmiyor. 3 adres var. Benim gönderdiğim adres Tuzla/İstanbul adresi. İade mevzusunuda siz talep açtığınızda sizi aradıklarında veriyorlar adresi. Ayrıca iade talebinde de müşteri temsilcisi sizi aradıktan sonra talep kısmına ekliyorlar o adrese gönderiyorsunuz. Eğer ki adres düşmüyorsa destek talebi olarak yeni bir talep girin adres bilgisi atarlar.

İptal için gereken evrak falan var mıdır?

Evrak gerekmiyor talebi girdikten sonra müşteri hizmetleri sizi arayıp direk iptal ediyor. 2 gün kullanmıştım yeni ay içinde ona binaen 9 TL fatura çıktı onu ödedim direk kapandı.

Yeni konular

Geri
Yukarı