TurkNet abonelik sözleşmesinin bitmesini beklemeli miyim?

Luthen

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi günler, bizim yazlıkta teyzemin adına Türk Telekom aboneliğimiz var ve aktif olarak kullanmaktayız. Bu ayın 20'sinde sözleşmesi bitiyor bende TurkNet'in sitesinden altyapı sorgulaması yaptım ve 35Mbps VDSL hizmeti alabiliyormuşuz. Sözleşmenin bitmesini mi bekleyelim yoksa TurkNet ile yeni bir sözleşme mi imzalayalım? TurkNet sözleşmesi benim üzerime olacak. Üniversite öğrencisiyim bu yüzden kayıp yaşamadan hemen bağlanması gerekli internetin. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok makbule geçer. Bu arada modemimiz VDSL2 destekli.

Bu ayın 20'sine bir hafta kala başvurun. Daha sonra eğer size 35Mbps VDSL hizmet yetiyorsa sözleşme imzalayın. Ama Milleni, Netspeed'den de altyapı sorgulayıp altyapınızın kaç Mbps desteklediğine bakın tabii size 35Mbps yeterli olursa TurkNet gayet iyidir.

Arkadasin da dedigi gibi tam bitmeden islemleri baslat ki kesinti yasamadan veyahut portun baskasina satilmadan sifir magduriyet ile atlatip internetini kullanmaya devam edebilesin. Ben TurkNet veya NetSpeed arasinda pek bir fark gormuyorum.

Belli bir limite kadar geçiş ücretini Türknet karşılıyordu. Ayrıca herhangi bir Türknetlinin kodu ile geçersen 2. faturan sana ücretsiz olur. Kod sahibine de 1 fatura ücretsiz olur.
Türknetten detayları öğrenebilirsin.

Farketmez. Eğer sözleşme bittikten sonra başvursanız bile Türk Telekom kullandığın gün kadar fatura keser. Ben sözleşmem bittikten sonra geçmiştim TurkNet’e.

TurkNet'e geçiş başvurusunda bulunun, siz evrakları yolladıktan sonra sizin için hallediyorlar, ben öyle yapmıştım. TurkNet'in "Arkadaşını Getir" kampanyasından faydalanmayı da unutmayın.

1 hafta öncesine TürkNet'e başvuru yapıp TürkTelekom sözleşme bitiş tarihinde başlatılmasını istedim fakat TürkTelekom 1 ay daha fazla fatura ödettirmek için onay vermemişti. Siz şimdiden bitiş tarihini belirtip başvurunuzu yapın.

Teşekkür ederim bilgiler için. Bugün başvuruyu yaptık yarın evrakları kargoya vereceğiz. Umarım internet kesintisi falan olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı