TurkNet adına Digitürk dolandırıcılığı

Beach House

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Geçen hafta TurkNet'ten olduklarını söyleyen kişiler tarafından arandım bölgedeki interneti iyileştirdiklerini yeni pakete geçmemi söylediler yeni paket 130 TL idi kabul ettim bu pakete geçenlere ücretsiz Digitürk (Digitürk ile anlaşmaları olduğunu söylediler) üyeliğimiz de var dediler ben de onu da kabul ettim fakat interneti %30 oranında iyileştirdiklerini söyledi orada biraz şüphelendim çünkü TurkNet'in altyapısı 1000MBPS oluyor ama yine de kabul ettim bu olay olalı yaklaşık bir hafta olmuştu ve bir şeyler olduğunu anladım az önce Digitürk'ü aradım TurkNet ile bir anlaşmaları olmadığını söylediler Digitürk üyeliğim daha başlamamıştı kurulum için gelecekleredi onu iptal ettim ve kurtuldum. Burada sorun bu kişiler benim tüm kişisel bilgilerimi nasıl biliyor adresim dahil acaba TurkNet'e bir hacklenme mi oldu da bilgiler çalındı? Son olarak Online işlemlere giriş yapamıyorum galiba bilgilerim üzerinden şifreyi değiştirmişler şifremi de değiştiremiyorum. Müşteri hizmetleri zaten yok arıyorum birisine bağlanamıyorum bu mu yani hizmet kalitesi.
@500498 @TurkNet Destek Ayşegül @TurkNet Destek Tutku

Bana TT'den dolayı bu sıkıntıyı yaşadıklarını söylüyorlar ama çoğunlukla neden Turknet müşterilerine bu tarz girişim olduğunu çözemedim. Şahsen bence Turknet ile TT arasındaki iletişimin sıkıntısından dolayı bu başımıza geliyor. İki tarafa da bu konuda güvenmiyorum.

Geçen hafta TurkNet'ten olduklarını söyleyen kişiler tarafından arandım bölgedeki interneti iyileştirdiklerini yeni pakete geçmemi söylediler yeni paket 130 TL idi kabul ettim bu pakete geçenlere ücretsiz Digitürk (Digitürk ile anlaşmaları olduğunu söylediler) üyeliğimiz de var dediler ben de onu da kabul ettim fakat interneti %30 oranında iyileştirdiklerini söyledi orada biraz şüphelendim çünkü TurkNet'in altyapısı 1000MBPS oluyor ama yine de kabul ettim bu olay olalı yaklaşık bir hafta olmuştu ve bir şeyler olduğunu anladım az önce Digitürk'ü aradım TurkNet ile bir anlaşmaları olmadığını söylediler Digitürk üyeliğim daha başlamamıştı kurulum için gelecekleredi onu iptal ettim ve kurtuldum. Burada sorun bu kişiler benim tüm kişisel bilgilerimi nasıl biliyor adresim dahil acaba TurkNet'e bir hacklenme mi oldu da bilgiler çalındı? Son olarak Online işlemlere giriş yapamıyorum galiba bilgilerim üzerinden şifreyi değiştirmişler şifremi de değiştiremiyorum. Müşteri hizmetleri zaten yok arıyorum birisine bağlanamıyorum bu mu yani hizmet kalitesi.
@500498 @TurkNet Destek Ayşegül @TurkNet Destek Tutku
Merhabalar, özel mesaj yoluyla iletişime geçtim.

Anlamadığım özelden niye yazıyorsunuz arkadaşım? Sorun neyse yazın foruma bizde öğrenelim.
Anlamadığınız kısım arkadaşın kendisine özel online işlemler kısmına giriş yapamıyor olması olabilir. Bunu çözmek için özel mesaj yoluna veya telefon numarası gibi iletişim bilgileri için özel mesaj kısmına gidilmiş olabilir.

Anlamadığınız kısım arkadaşın kendisine özel Online işlemler kısmına giriş yapamıyor olması olabilir. Bunu çözmek için özel mesaj yoluna veya telefon numarası gibi iletişim bilgileri için özel mesaj kısmına gidilmiş olabilir.

Çocuk adresimi bilgilerimi nereden biliyorlar. T.C. mi nereden biliyorlar diye soruyor hacklandiniz mi diye soruyor buraya yazılabilir şu nedenden oldu diye.

Merhaba, abonelik bilgileri ile hizmeti kontrol edebilmek için arkadaşım özel mesaj üzerinden iletişime geçmiş. Ancak bu şekilde yapılan aramalara itimat etmemenizi rica ederim. Bu konuda hukuki yollara başvuru yapıyoruz ve hukuk regülasyon ekibimiz takibini sağlıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı