TurkNet adına Digitürk dolandırıcılığı

Merhaba, sizi arayan numarayı iletir misiniz?

Annemi aramışlardı annem şu anda dışarıda geldiği zaman hemen ileticeğim

Aynı zamanda başka bir şey sormak istiyorum bana 4 adet mail geldi 1'i dolandırıcı maili galiba hangisi doğru anlamadım bir bakar mısınız hangisi TurkNet'e ait.

Buyurun numaralar

0216 203 07 91
0850 480 3342

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-06-27 171505.png
    Ekran görüntüsü 2022-06-27 171505.png
    51,8 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleme:
Annemi aramışlardı annem şu anda dışarıda geldiği zaman hemen ileticeğim

Aynı zamanda başka bir şey sormak istiyorum bana 4 adet mail geldi 1'i dolandırıcı maili galiba hangisi doğru anlamadım bir bakar mısınız hangisi TurkNet'e ait.

Buyurun numaralar

0216 203 07 91
0850 480 3342
Merhaba, mesaj üzerinden de sizinle iletişime geçtim. Oradan da müşteri numaranızı gönderir misiniz? İlgili ekibimize bilgi vereceğim.

Merhaba, mesaj üzerinden de sizinle iletişime geçtim. Oradan da müşteri numaranızı gönderir misiniz? İlgili ekibimize bilgi vereceğim.
Yukarıdaki bahsedilen numaralardan beni de aradılar. Benim telefon bilgilerimi Turknet başvuru formundan aldıkları apaçık ortada. Bilgilerimi nasıl alabiliyorlar Turknet? Size 3 ay önce başvurmuştum ve 2 hafta içinde işlem yavaşlığından iptal etmiştim. Şu an Turktelekom kullanıyorum ancak bu arkadaşlar beni akılları sıra Turknet aboneliğim olduğunu ve bunu daha karlı bir Turknet bilmemnesi ile değiştirmek isteyip istemediğimi sordular. Oysa ben Turktelekom kullanıyorum ve bunu onlara söylediğimde pişkince bana hayır siz Turknet kullanıyorsunuz diyebiliyorlar 🙂. Yani tekrar söylüyorum Turknet abonelik formundan bilgilerimi aldıkları apaçık, peki bunu nasıl alabiliyorlar? İnsanların bilgileri nasıl oluyor da dolandırıcıların eline geçiyor?

Yukarıdaki bahsedilen numaralardan beni de aradılar. Benim telefon bilgilerimi TurkNet başvuru formundan aldıkları apaçık ortada. Bilgilerimi nasıl alabiliyorlar TurkNet? Size 3 ay önce başvurmuştum ve 2 hafta içinde işlem yavaşlığından iptal etmiştim. Şu an Türk Telekom kullanıyorum ancak bu arkadaşlar beni akılları sıra TurkNet aboneliğim olduğunu ve bunu daha karlı bir TurkNet bilmemnesi ile değiştirmek isteyip istemediğimi sordular. Oysa ben Türk Telekom kullanıyorum ve bunu onlara söylediğimde pişkince bana hayır siz TurkNet kullanıyorsunuz diyebiliyorlar 🙂. Yani tekrar söylüyorum TurkNet abonelik formundan bilgilerimi aldıkları apaçık, peki bunu nasıl alabiliyorlar? İnsanların bilgileri nasıl oluyor da dolandırıcıların eline geçiyor?

Bence hacklenme falan söz konusu değil el altından bilgilerimiz satılıyor.

Geri
Yukarı