TurkNet ADSL iyi midir ?

stahli

Kilopat
Makaleler
6
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Web Developer
Merhaba, daha öncesinde uydunet için konu açmıştım ama ilçemde uydunet altyapısı olmayınca vazgeçmek zorunda kaldım. Şimdilerde TurkNet adsl'e başvurmak istiyorum ama öncesinde bir araştırayım dedim. Şu anda konuyu açarken bile üstte reklamı bulunan TurkNet adsl sizce iyimidir ? Bu konuda tecrübesi olan varsa aydınlatabilirmi ?
Özellikle şu kampanya ilgimi çekti: http://turk.net/16mb_internet_ve_telefon_internet_fiyatina.asp

25/02/2013 tarihinde TTNet'den Turknet'e geçtim. Geçtiğime bin pişman oldum. 1 ay sonra değiştirdim. TTnet'ten daha kötü bir ISS. Download hızı genelde 0,50 mbps oluyor.

Başka tecrübesi olan varsa paylaşmaları şuanda benim için çok önemli. Evimde 1 yıldır kendi internetim yok, kablosuz ile komşulardan falan bağlanıyorum. Linkini gönderdiğim kampanya bana çok cazip geldi.

25/02/2013 tarihinde TTNet'den Turknet'e geçtim. Geçtiğime bin pişman oldum. 1 ay sonra değiştirdim. TTnet'ten daha kötü bir ISS. Download hızı genelde 0,50 mbps oluyor.
Aklıma birşey takıldı onuda sorayım. TTNET'in altyapısını kullandığı söyleniyor. Bu durumda TTNET ile internet hızının aynı olması gerekmezmi ? Sizin lokasyonunuzdan veya kullandığınız tarifeden dolayı bir problem olabilirmi acaba ?

Başka tecrübesi olanlardan hala yanıt bekliyorum

Aklıma birşey takıldı onuda sorayım. TTNET'in altyapısını kullandığı söyleniyor. Bu durumda TTNET ile internet hızının aynı olması gerekmezmi ? Sizin lokasyonunuzdan veya kullandığınız tarifeden dolayı bir problem olabilirmi acaba ?

Başka tecrübesi olanlardan hala yanıt bekliyorum
Evet haklısınız TTnet alt yapısı kullanıyor. Buna göre en az TTnet kadar hızım olması gerekirdi. Ama neden böyle olduğunu bilmiyorum.

Aynı kampanya ile bende ilgileniyorum. İnternet ve sabit hattı o ücrete vermesi, şube falan göstermemesi beni de düşündürüyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı