TurkNet Aktif Altyapısında Hız Sınırını Kaldırdı!

Eğer TurkNet'in YAPA'sında yani aktif altyapısındaysanız. Online işlemlere girince böyle bir manzarayla karşılaşabilirsiniz. Hoş ben böyle yazmasına rağmen 13'ten yukarı hız alamıyorum ama.

Dosya Ekleri

• tyur.jpg
    tyur.jpg
    85,9 KB · Görüntüleme: 512
Cidden saçmalık olmuş bu, aktif altyapımızdakilere 100 MBPS vereceğiz diyorlardı. Siteden paket hızım da 102080 MBPS olarak gösteriliyor. Bir soru sordum TürkNet'e bununla ilgili, umarım yakında cevabını alırım.

Cidden saçmalık olmuş bu, aktif altyapımızdakilere 100 MBPS vereceğiz diyorlardı. Siteden paket hızım da 102080 MBPS olarak gösteriliyor. Bir soru sordum TürkNet'e bununla ilgili, umarım yakında cevabını alırım.
Destekten pingle ilgili sorunumu yazmıştım. Ona ilaveten bu konuyu sordum. Eğer modem değiştirin 100 olacak derlerse direk değiştireceğim.

Arkadaşlar konuya açıklık getireyim. Tüm YAPA'lar VDSL desteklidir, öncelikle bunu belirtelim. TürkNet'in son getirdiği yenilik ile YAPA altındaki tüm aboneleri artık 100MBps Down ve 100MBps Up hız sınırına sahipler. Alabileceğiniz net hızlar altyapı kalitenize bağlı olmakla birlikte üst limit 100Mbps olarak belirlenmiş ki fazla fazla yeterli bir hız bu.

Santral'e yakın olan arkadaşlar hemen hemen simetrik 100Mbps upload ve download hızlarına ulaşacaktır. Uzakta olanlarsa orantılı olarak daha düşük hızlarla ama yine simetrik olacak şekilde hızlara erişecektir. Türkiye'de ilk defa son kullanıcıyı gondiklemeden simetrik hız sağlayan ISS olan TürkNet'i ise tebrik ediyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı