TurkNet aktivasyon süreci çok yavaş

feverane

Picopat
Daha fazla  
1 haftadır taahhüt ettikleri sürelerin hiçbirisini yerine getiremediler, şimdi de kuryenin eksik evrak imzalattığını belirten bir mail atmışlar.
0 kurumsallık, gerçekten böyle firmalara muhtaç olmamız çok üzücü bir durum.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 haftadır taahhüt ettikleri sürelerin hiçbirisini yerine getiremediler, şimdi de kuryenin eksik evrak imzalattığını belirten bir mail atmışlar.
Merhabalar, yaşadığınız deneyim adına üzgünüm. İlgili ekipler adına özür diliyorum. Sürecinizi hızlandırabilmek adına sizinle iletişime geçtim. Müşteri numaranızı iletirseniz gereken adımların hızlı bir şekilde atılması adına gereken önceliği talep edeceğim.

Çok abartılıyor TürkNet sanki. Telekomdan daha iyi olamaz. İnternetimde kopmalar olduğunda arıyor beni Türk Telekom.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyu “taahhüt ettiği hızı veremiyor” olarak açmadım, moderatörler mi değiştirdi? Firmayı zan altında bırakmak istemem. Henüz TurkNetli değilim, sadece aktivasyon sürecim çok yavaş. Kuryenin de işi aceleye getirip eksik evrak imzalatması tuzu biberi oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı